از تن ماهی درج برای درمان کم کاری تیروئید استفاده نمایید

ماهی تن فاقد کربوهیدرات است و مواد مغذی مفیدی برای مدیریت دیابت فراهم می کند.

انجمن دیابت آمریکا ماهی های سرشار از امگا 3 از جمله ماهی تن را در فهرست 10 ابر غذای برتر خود قرار داده است. آنها رسماً خوردن ماهی دو بار در هفته را برای کمک به مدیریت دیابت توصیه می کنند

آلرژی
ماهی یک آلرژن رایج است که ممکن است باعث واکنش های شدید مانند آنافیلاکسی شود.

گاهی اوقات آلرژی به تن ماهی درج را می توان با مسمومیت اسکمبروئید که در واقع یک سمیت هیستامینی است، اشتباه گرفت، که یک آلرژی نیست، بلکه نوعی مسمومیت غذایی است. ماهی تن به طور طبیعی دارای هیستامین بالایی است.

تن ماهی

اگر ماهی تن فاسد شده باشد، رشد بیش از حد باکتری ها محتوای هیستامین و احتمال سمیت هیستامین را افزایش می دهد. علائم می تواند در هر زمانی بین 5 دقیقه تا 2 ساعت پس از مصرف ماهی تن رخ دهد.

علائم مسمومیت هیستامین مشابه علائم یک آلرژی غذایی معمولی است. علائم ممکن است شامل خس خس سینه، تورم زبان، اسهال، غش و حالت تهوع باشد. با این حال، وقتی گروهی از افرادی که غذای مشابهی مصرف می‌کنند علائمی را نشان می‌دهند، احتمال مسمومیت هیستامین بیشتر از مسمومیت غذایی است. اگر فردی واکنشی را تجربه کند، به خصوص بیش از یک بار پس از خوردن ماهی تن، متخصص آلرژی می تواند آلرژی به تن ماهی را تایید کند.

اثرات نامطلوب
بسیاری از انواع ماهی ها دارای جیوه بالایی هستند و باید در دوران بارداری و شیردهی به مقدار محدود مصرف شوند تا آسیبی به جنین وارد نشود. توصیه‌های فعلی توصیه می‌کنند 2 تا 3 وعده در هفته، در مجموع 8 تا 12 اونس از انواع ماهی‌ها مصرف شود. آلباکور یا whi
More about this source textSource text required for additional translation information
Send feedback
Side panels
History
Saved
Contribute

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.