استفاده از حوله تن پوش مارک سهند چین و چروک پوست را از بین میبرد!

انتخاب لباس همیشه یک چالش بزرگ در اتوماسیون صنعت لباسشویی یا نساجی بوده است، به خصوص زمانی که برخی از لباس ها از رنگ، جنس یکسان و در هم تنیده با یکدیگر هستند. به منظور حل این مشکل، ما یک روش تعیین موقعیت برای برداشتن حوله‌هایی که در یک سبد لباس‌شویی یا روی میز قرار می‌گیرند، ارائه می‌کنیم.

در روش ما، نیازی به تقسیم حوله تن پوش مارک سهند به اقلام مستقل نیست و حوله های مورد نظر لزوماً از نظر رنگ قابل تشخیص نیستند. الگوریتم پیشنهادی ابتدا ابرهای نقطه‌ای را به چند چین و چروک محدب تقسیم می‌کند و سپس نقطه برداشت مناسب را روی چروک محدب نامزد انتخاب می‌کند.

علاوه بر این، جهت گرفتن را با توجه به چین و چروک برنامه ریزی می کنیم که می تواند به طور موثر شکست گرفتن ناشی از جهت گرفتن نامناسب را کاهش دهد. ما روش خود را در انتخاب حوله های سفید و حوله های مربعی به ترتیب ارزیابی کردیم و به میانگین موفقیت حدود 80٪ رسیدیم.

حوله

ربات ها همیشه نقش مهمی در تولید اتوماسیون صنعتی داشته اند. با این حال، بیشتر ربات های صنعتی روی برخورد با اجسام صلب تمرکز می کنند. تاکنون روش های زیادی برای حل مشکلات مربوط به چیدن اجسام صلب وجود دارد. با این حال، این روش ها را نمی توان به طور مستقیم برای اشیاء غیر صلب اعمال کرد.

این امر مستلزم دستیابی ربات‌ها به تکنیک‌های جدید برای خودکارسازی عملکرد اجسام تغییر شکل یافته نرم است. به دلیل انعطاف پذیری اجسام تغییر شکل یافته و خودسرانه بودن ظاهر آنها، تخمین وضعیت آنها دشوار است. با وجود این دشواری ها، در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در این زمینه حاصل شده است که می توان به آن در ادبیات اشاره کرد.

در زندگی روزمره ما، بسیاری از اشیاء مانند حوله، لباس، جوراب، ملحفه و غیره قابل تغییر شکل هستند. بنابراین، مشکلی که در کاغذ مطرح می شود در صنعت نساجی، صنعت خشکشویی و صنعت خدمات خانگی بسیار مفید است.

چه در صنعت خشکشویی و چه در صنعت خدمات خانگی، ربات های لباسشویی باید بتوانند لباس ها را بر اساس رنگ، جنس و دسته بندی جدا کنند. علاوه بر این، ربات‌های لباس‌شوی پس از شستن و خشک کردن لباس‌ها باید آن‌ها را تا کنند. بنابراین، پژوهش حاضر عمدتاً بر طبقه‌بندی و تا کردن لباس‌ها متمرکز است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.