انفجار در تولیدی ظروف پلاستیکی جدیدترین وسایل پلاستیکی اشپزخانه را سوزاند!

For Here Please، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در اوکلند است که به کافه ها و رستوران ها و تولیدی ظروف پلاستیکی کمک می کند تا پلاستیک های یکبار مصرف را کاهش دهند.

هدف این سازمان “برهم زدن “فرهنگ رفتن” با تنظیم برنامه های سفارشی برای کافه هایی است که می خواهند به استفاده از فنجان های قابل استفاده مجدد تبدیل شوند.

این گروه باریستاها را آموزش می‌دهد، مشتریان را به صورت چهره به چهره آموزش می‌دهد، به پوشش رسانه‌ها و رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند، به مردم آموزش می‌دهد که آستین‌های قهوه‌ای جدید درست کنند، و یادآوری‌های بصری ارائه می‌کنند.

سال گذشته، کمک شد تا به اولین کافه بدون مصرف یکبار مصرف در اوکلند تبدیل شود. این کافه به مشتریانی که لیوان خود را به همراه دارند، 25 سنت تخفیف ارائه می‌کند و برای اجاره یک لیوان قابل استفاده مجدد یا جدیدترین وسایل پلاستیکی اشپزخانه، هزینه کمی دریافت می‌کند.

ونسا پوپ، یکی از بنیانگذاران گروه، گفت: «انگیزه‌های مالی بسیار زیاد است… اگر نمی‌توانید کاری بیشتر در مورد فعالیت‌های کافه‌تان انجام دهید، حداقل می‌توانید تخفیف بدهید اگر کسی یک ظرف یکبار مصرف میوه قابل استفاده مجدد بیاورد».

در پورتلند، Nosa Familia Coffee یک کافی‌شاپ Zero Waste را در سال 2018 راه‌اندازی کرد که در آن از همه مشتریان برای یک فنجان یکبار مصرف 25 سنت دریافت می‌شود و برای آوردن فنجان خود 25 سنت تخفیف داده می‌شود.

بر اساس گزارش شفافیت این شرکت، این حرکت به طور قابل توجهی رفتار مصرف کنندگان قهوه را تغییر داد. استفاده از فنجان برای رفتن به نصف کاهش یافت – از 66 درصد به 31 درصد. و 17 درصد از مشتریان فنجان خود را آورده اند. سال گذشته، نوسا فامیلیا این هزینه اضافی را در هر سه کافه پورتلند خود معرفی کرد.

سیستم غذایی امروز پیچیده است.
در روزنامه‌نگاری غیرانتفاعی سرمایه‌گذاری کنید که کل داستان را بازگو می‌کند.

قهوه بطری پلاستیکی آبی (متعلق به نستله) همچنین در حال اجرای آزمایشی یک پروژه زباله صفر برای کافه های خود است و هدف آن این است که تا پایان سال 2020 حداقل 90 درصد زباله های خود را از محل های دفن زباله منحرف کند و از مشتریان دو کافه خود می خواهد که کافه های خود را بیاورند.

فنجان یا از کافه کرایه کنید. برایان میهان، مدیرعامل در ماه دسامبر در یک پست وبلاگی نوشت: “ما می دانیم که برخی از مهمانان ما آن را دوست نخواهند داشت – و ما برای آن آماده ایم.” اما زمان آن فرا رسیده است که قدم برداریم و کارهای دشوار انجام دهیم. این مسئولیت ما در قبال نسل بعدی است که رفتارمان را تغییر دهیم.»

کارشناسان هشدار می دهند که چون فنجان ها، ظروف و کارد و چنگال های قابل استفاده مجدد نیز برای تولید به منابع خام و انرژی نیاز دارند، بنابراین باید به طور مداوم برای جبران اثرات زیست محیطی آنها استفاده شود. با وجود این، اکثر همه موافقند که استفاده مجدد برای محیط زیست بهترین است.

 

  • منابع:
  1. Plastic To-Go Containers Are Bad, but Are the Alternatives Any Better
  • تبلیغات:
  1. دانستنی های جالب در مورد سس که باید بدانید
  2. دستور پخت بی نظیر کلوچه تنها در 3 دقیقه
  3. راهکار هایی که فقر را ریشه کن می کند!
  4. فرمول دستیابی به زندگی مرفه و بی دغدغه کشف شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.