بازار تولید اسانس گلاب کاشان

اسانس گلاب کاشان کاربرد خوراکی و غیر خوراکی دارد.کاربرد خوراکی مانند چاشنی غذا و شیرینی و برای عطر مطبوع گلاب و کاربرد غیر خوراکی برای خوشبو کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و …است. اسانس گلاب ،اسانسی است که از گلبرگ های انواع گل محمدی استخراج می شود. این اسانس می تواند از طریق تقطیر با بخار استخراج شود و یا از طریق استخراج با حلال به دست بیاید.این محصول قیمت نسبتا بالایی دارد زیرا برای تولید تنها یک لیتر از این اسانس باید از چهار تن گل برگ گل محمدی استفاده شود.البته با توجه به کیفیت و میزان خلوص هر اسانس نیز قیمت تفاوت خواهد داشت در این میان نگاهی هم به عرق نعنا دو آتیشه هم بی اندازیم.

بازار تولید اسانس گلاب کاشان

تاثیرات مصرف اسانس گلاب بر فشار خون

تاثیرات مصرف اسانس گلاب بر فشار خون اسانس گلاب با خواص شگفت انگیز می تواند استرس را کاهش دهد و علائم افسردگی را بهبود دهد . این اسانس دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است و برای کاهش ناراحتی های قاعدگی و بهبود میل جنسی و بازسازی پوست و آرام سازی ذهن و عضلات و کاهش التهاب همواره مورد توجه بوده است.

علاوه بر اثرات بالا اسانس گلاب می تواند اثر آرام بخش فوق العاده ای داشته باشد و به دو صورت استفاده موضعی و استنشاق آن به کار می رود. در استفاده موضعی، اسانس گلاب را روی پوست ماساژ می دهند که موجب کاهش فشار خون ، ضربان قلب و سطح اشباع اکسیژن خون و دمای موضعی پوست می شود. در کاربرد استنشاقی اثر آرام بخش و خواص ضد التهابی اسانس مورد نظر است و به طور گسترده از طریق کنترل خودکار فشار خون و ضربان قلب تاثیر گذار می باشد.

از آنجا که فشار خون بالا در بزرگسالان بسیار رایج است و اگر به درستی درمان یا کنترل نشود می تواند منجر به حمله قلبی نیز شود، بهتر است از روش های آسان درمان غافل نشویم . مطالعات بالینی نشان می دهند که رایحه درمانی می تواند درمانی موثر برای فشار خون بالا باشند و بدین منظور اسانس گلاب به تنهایی و یا در ترکیب با سایر اسانس ها توصیه می شود.

شرکت عرضه اسانس گلاب کاشان

شرکت عرضه اسانس گلاب کاشان برای تولید اسانس گلاب بر خلاف اغلب اسانس ها تنها از گلبرگ گل محمدی استفاده می شود که باید مدت زمان طولانی تقطیر شوند به این معناست که انژی و نیروی کار زیاد برای تولید این محصول نیاز است ، پس هزینه بالای تولید اسانس گلاب را می توان دلیل اصلی گرانی آن دانست. برای تولید اسانس گلاب باکیفیت تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی ماهر و مقدار بالای گلبرگ نیاز است جالب است که کمی درباره عرق نعنا طوبی بیشتر بخوانیم.

در ایران حجم بسیار زیادی اسانس گلاب تولید می شود و هرساله به مشتریان و متقاضیان این اسانس افزوده می شود .در واقع اسانس گلاب کاشان با بسته بندی های مناسب به دلیل کیفیت بالا علاوه بر اینکه در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می گیرد به کشور های اروپایی نیز صادر می شود. عرضه اسانس گلاب هم در نمایندگی ها و عطاری ها و هم به صورت اینترنتی و مستقیم صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.