با استفاده از الکتروموتور چینی کایجیلی جرم ماشینها را کاهش دهید!

در این مقاله، با تجزیه و تحلیل مقالات تحقیقاتی عمیق، احتمالات مختلفی برای کاهش وزن الکتروموتور چینی کایجیلی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

از طریق این فرآیند، روشی پیشنهاد شده است که به طور بالقوه می تواند وزن موتور را به دلیل تغییر در سیستم خنک کننده آن و انتخاب یک ماده سبک وزن مناسب برای پوشش، یعنی پلیمر تقویت شده با فیبر کربن کاهش دهد.

به طور کلی، موتورهای القایی از اجزای اصلی مانند سیم پیچ های استاتور که معمولاً از مس ساخته شده اند و قاب استاتور که عموماً از فولاد آلیاژی ساخته شده است، تشکیل می شوند.

هسته استاتور دارای مهر و موم های با درجه بالایی از فولاد سیلیکونی است، روتور نیز معمولاً از مواد فولادی آلیاژی مشابه ساخته شده است، حلقه های انتهایی روتور از مس یا آلومینیوم ساخته شده اند و شفت از فولاد ساخته شده است.

در این مقاله، تغییر در مواد پوشش بیرونی موتور القایی با استفاده از مواد سبک وزن مختلف مانند پلیمرهای تقویت‌شده با الیاف بررسی می‌شود.

طراحی موتورهای الکتریکی با ترکیب سیستم های سبک وزن و خنک کننده، توسعه موتورهای الکتریکی کارآمد را تسهیل می کند.

این روش‌های طراحی و بهینه‌سازی قبلاً توسط نویسندگان در ساخت ماشین‌های مختلف با آهنرباهای دائمی از جمله ماشین‌های برانگیخته هیبریدی استفاده شده است.

این مقالات استفاده از مواد مغناطیسی نرم را برای بهینه سازی هسته های مغناطیسی ماشین ها به منظور به دست آوردن توزیع بهینه میدان مغناطیسی و همچنین کاهش جرم ماشین ها نشان می دهد.

اولین گام، تجزیه و تحلیل و مطالعه روش‌های مختلف کاهش وزن موتور، جمع‌آوری اطلاعات در مورد مواد سبک وزن مختلف بود که می‌توان برای ساخت بدنه موتور استفاده کرد، و تصمیم‌گیری در مورد راه‌حلی برای مشکل کاهش وزن موتور.

با استفاده از ابعاد به دست آمده از طریق اندازه گیری قطعات توسط کولیس ورنیه، گام بعدی طراحی اجزای موتور با Motor-CAD و انجام شبیه سازی های تحلیل حرارتی موتور برای بررسی عملکرد آن برای مقایسه سیستم خنک کننده بود.

کارایی طراحی سیستم های خنک کننده با فن و سیال آب خنک.

یکی از مهمترین مراحل انتخاب مواد پوشش بیرونی سبک وزن برای کاهش وزن موتور بود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.