تامین گلاب دو آتیشه عمده

این محصول یکی از پر مصرف ­‌ترین عرقیجات گیاهی بوده که دارای مصارف زیادی از جمله خوراکی و درمانی می باشد. این مایع خوراکی از تقطیر گل محمدی و گلاب به جای آب به وجود می آید یعنی در تولید آن از دو بار عملیات تقطیر استفاده می شود. مجموعه ما با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات گلاب دو آتیشه عمده و تامین این محصول برای بازارهای داخلی و خارجی انجام می دهد. تمام تلاش ما ارائه محصولی با کیفیت و جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

 

فواید مصرف گلاب برای کبد

فواید مصرف گلاب برای کبد

طبع گرم این مایع پرفایده و مقوی باعث کاهش میزان کلسترول خون و پاکسازی کبد از سموم و مواد زائد گردیده و بواسطه خاصیت ضد التهابی و التیام بخش خود، بر روی کاهش چربی کبد اثرات مفید فراوانی می گذارد. همچنین به دلیل دارا بودن مقدار فراوان آنتی اکسیدان، باعث کاهش دما و حرارت موجود در کبد گردیده و در نهایت باعث کم شدن اثرات کبد چرب و سایر ناراحتی های کبدی می شود.

همانطور که اشاره کردیم این مایع خوراکی، دارای طبیعتی گرم بوده و به همین خاطر برای تقویت کبد بسیار مفید است و مصرف آن به همراه عسل یکی از راه های مهم موجود برای درمان کبد چرب قلمداد می گردد. کبد چرب یکی از بیماری های رایج در بین مردم بوده که طبق آمار، در حال حاضر حدودا بیش از ۴۰ درصد افراد جامعه به آن مبتلا هستند. این بیماری عموما در افرادی که از تحرک کم برخوردار بوده و یا دچار چاقی می باشند، دیده می شود.

البته این بدان معنا نیست که افراد پر تحرک و لاغر اندام در برابر ابتلا به این بیماری مصون می باشند. خیر، این افراد نیز ممکن است به آن مبتلا گردند. علت بروز یک چنین بیماری در این گونه افراد را می توان مواردی از جمله: تغذیه نامناسب، مصرف غذاهای بی کیفیت، استفاده از روغن های مضر و غیر استاندارد و امثال این موارد بیان نمود. مسئله ای که در زمینه رفع این بیماری بسیار دارای اهمیت می باشد، توجه ویژه به تغذیه و مصرف مواد طبیعی و سالم است.

صادر کننده گلاب دو آتیشه عمده

صادر کننده گلاب دو آتیشه عمده

فروش و صادرات گلاب دو آتیشه قمصر به صورت عمده، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد. شما خریداران گرامی برای تهیه گلاب دو آتیشه اصل می توانید از دو طریق حضوری و اینترنتی اقدام نموده و محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه تهیه نمایید. ضمن اینکه علاوه بر امکان خرید آسان، می توانید از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.