ترکیبات موجود در فوم سقفی رشت که دنیا را شگفت زده کرد!

طیف گسترده ای از فوم سقفی رشت در چگالی های مختلف و محتوای سلول باز موجود است که هر کدام ویژگی های عملکردی متفاوتی مانند مقاومت در برابر رطوبت، مقدار R و مقاومت فشاری را نشان می دهند.

انتخاب فوم همچنین بر ویژگی های نصب تأثیر می گذارد، از جمله حداکثر ضخامت بالابر در هر عبور و دمای مجاز بستر که به نوبه خود بر پوشش کف تأثیر می گذارد.

SPF به مواد مختلف ساختمانی از جمله فلز، چوب و بتن می چسبد. با این حال، اپلیکاتورها باید اطمینان حاصل کنند که سطوح کاملاً خشک و عاری از روغن، گریس، کثیفی و زباله است.

فوم

همچنین ارزیابی شرایط آب و هوایی هنگام استفاده از فوم اسپری مهم است. این محصول ممکن است در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده شود.

با این حال مهم است که توصیه های سازنده را دنبال کنید. زمانی که یخ، یخ زدگی، رطوبت سطح یا رطوبت قابل مشاهده روی سطحی که قرار است پوشانده شود وجود دارد، فوم اسپری و پوشش های مربوطه نباید نصب شوند.

رطوبت سطح می تواند با مواد شیمیایی SPF واکنش نشان دهد که منجر به کف بی کیفیت و یا عدم چسبندگی می شود.

در برخی از تاسیسات عایق SPF، ممکن است به پرایمینگ سطح زیرلایه نیاز باشد، به خصوص هنگام اعمال فوم بر روی سطوح فلزی بزرگ.

پرایمرها می توانند چسبندگی بین SPF و بسترهای موجود را تا حد زیادی افزایش دهند. پرایمرها می توانند به آب بندی بسترهای متخلخل و بهبود چسبندگی به بسترهای فلزی کمک کنند.

عایق SPF باید با استفاده از یک مانع حرارتی 15 دقیقه ای واجد شرایط از فضای داخلی جدا شود. در حالی که گچ 1/2 اینچ و تخته سه لا 3/4 اینچ، این الزامات کد ساختمانی را برآورده می کنند، سایر کاربردهای فوم ممکن است نیاز به استفاده از پوشش یا پوشش مانع حرارتی تایید شده داشته باشند.

در اتاق زیر شیروانی با دسترسی محدود، ممکن است به پوشش یا پوشش مانع احتراق روی فوم نیز نیاز باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.