توزیع عمده گلاب غیر خوراکی

توزیع عمده عرقیات در بازار، موجب شده تا قیمت این محصول کاهش چشم گیری پیدا کند و افراد بتوانند برای خرید این گلاب، مبلغ کمتری پرداخت نمایند. این گلاب، که کاربرد های بسیاری دارد، از افزودن اسانس های غیر خوراکی و شیمیایی به گلاب معمولی تولید می‌شود و یا آن را، از طریق تقطیر تفاله های گل های محمدی به دست می آورند و برای خوردن مناسب نمی باشند. این محصول عطر و بوی خاصی ندارد و قیمت آن بسیار ارزان و مناسب است.

 توزیع عمده گلاب غیر خوراکی

موارد استفاده از گلاب غیر خوراکی

موارد استفاده از گلاب غیر خوراکی از موارد استفاده از گلاب غیر خوراکی، می توان به این موارد اشاره کرد که این محصول، به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی که دارد برای پاک کردن و ضدعفونی کردن سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به شیوع بیماری کرونا، از آن برای ضدعفونی کردن وسایل منزل وخرید ها و… استفاده می شود.

اگرچه گلاب های غیر خوراکی، عطر کمتری نسبت به گلاب های خوردنی دارند، اما آن ها هم برای ایجاد بوی مطبوع در فضای خانه و محیط کار و… انتخاب مناسبی هستند. گلاب هایی که در مراسم عزاداری و روضه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از نوع گلاب غیر خوراکی هستند. این محصول، همچنین برای شست و شوی قبرها قابل استفاده می باشد. و مواردی دیگر، که تنها به برخی از آن ها اشاره کردیم.

این گلاب ها، در دو نوع طبیعی و شیمیایی تولید می‌شوند. نوع طبیعی این محصول، مزیت های بیشتری در مقایسه با نوع شیمیایی آن دارد. برای خرید این محصول، حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید، تا از کیفیت محصول خریداری شده، اطمینان لازم را داشته باشید و خریدی رضایت بخش را تجربه کنید.

قیمت خرید گلاب غیر خوراکی

قیمت خرید گلاب غیر خوراکی قیمت خرید گلاب غیر خوراکی، با توجه به نحوه خرید این محصول، مقدار خرید و… متفاوت است. اما به طور کلی، در مقایسه با سایر گلاب ها، از قیمت پایین تری برخوردار است. مشتران برای خرید این محصول، می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری به مراکز فروش و عرضه گلاب غیرخوراکی در سراسر شهر خود مراجعه کنند و خرید خود را به صورت مستقیم از این مرکز انجام دهند، تا مبلغ کمتری برای خرید پرداخت نمایند.

منظور از خرید های غیر حضوری، خرید های آنلاین و اینترنتی است که با توجه به شیوع بیماری خطرناک کرونا، در نظر گرفته شده است و بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این روش علاوه بر اینکه در کاهش قیمت عرقیات در کاشان موثر است، موجب جلوگیری از اتلاف زمان با ارزش مشتریان در مراکز فروش می شود و هم چنین از به خطر افتادن سلامت افراد پیشگیری می نماید.

1

  1. من همیشه گلاب غیر خوراکی میخرم و برای رفع بوی بد خونه از این نوع گلاب استفاده میکنم. وقتی سطوح آشپزخونه رو با این نوع گلاب پاک میکنم، خیلی بوی خوبی میگیرن. ممنون از تولید محصول خوبتون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.