توزیع مستقیم گلاب دو آتیشه قمصر

گلاب دو آتیشه قمصر از بهترین عرقیات در بازار می باشد به طوری که حجم زیادی از آن را به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی صادر می کنند زیرا از نظر کیفیت بسیار با کیفیت می باشد.

فواید بسیاری دارد از جمله فواید آن این است که برای پوست بسیار مفید است و آن را شفاف میکند، خاصیت دیگر آن این است که بسیار آرامش بخش است و همینطور برای ریه ها نیز مفید است.

توزیع مستقیم گلاب دو آتیشه قمصر

3 خاصیت باورنکردنی گلاب

3 خاصیت باورنکردنی گلاب بهترین گلاب دو آتیشه را به کشورهای همسایه صادر می‌کند زیرا کیفیت بالایی دارد، گلاب دو آتیشه نسبت به گلابه معمولی بسیار باکیفیت تر است و بوی تند و تیز تری دارد و به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای صادرات بسیار مناسب میباشد.

همینطور گلاب دو آتیشه نسبت به گلاب معمولی خاصیت بیشتری دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره میکنیم 1-برای رفع بی خوابی مفید است2-برای پاک کردن پوست مورد استفاده قرار میگیرد3- بسیار آرامش بخش است، گلاب از قدیمی ترین عرقیات شما می آید که هم طعم خوبی به غذا می بخشد و هم خاصیت دارویی دارد.

جالب است بدانید که در محصولات آرایشی هم از گلاب استفاده می شود زیرا برای پوست بسیار مفید می باشد و به پوست شفافیت می بخشد، البته گلابی که برای مصارف خانگی استفاده می‌شود با گلابی که برای پوست مصرف می شود تفاوت زیادی دارد.

شاید دیده باشید که در مراسم‌های ترحیم و سوگواری گلاب مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از خاصیت‌های گلاب است که با تاثیری که روی مغز می گذارد و موجب آرامش می گردد، حتی بعضی از افراد آن را در فضای خانه اتاقشان اسپری می کند چون همانطور که گفته شد باعث آرامش می گردد و علاوه بر آن برای ریه ها نیز مفید می باشد.

قیمت عمده گلاب دو آتیشه قمصر

قیمت عمده گلاب دو آتیشه قمصر گلاب دو آتیشه کاشان بهترین گلاب ایران میباشد و جزو سوغات کاشان به شمار می‌آید که البته سوغاتی های دیگری مانند باقلوا و کلوچه دارد بهترین گلاب کاشان هم در روستای وادقان گرفته می‌شود.

عرقیات در کاشان انواع مختلفی دارد که شامل گلاب سبک گلاب سنگین گلاب دو آتیشه و گلاب سه آتیشه می باشد در تقطیر گلاب سبک از آب بیشتری استفاده می‌شود و نسبت به سایر انواع آن عطر و طعم کمتری دارد و قیمت آن از سایر گلاب ها ارزان تر می باشد.

ولی در گلاب سنگین حداقل یک سوم آب را به گلبرگ ها اضافه می‌کند به همین دلیل عطر و بوی بیشتری دارد ولی در تهیه گلاب دو آتیشه از آب استفاده نمی‌کنند بلکه به جای آن گلاب را اضافه می‌کنند به همین دلیل از عطر و بوی بسیار بی نظیری دارد و بهترین نوع گلاب است و از نظر قیمت هم جزو گرانترین گلاب ها به شمار می آید زیرا بسیار خالص و با کیفیت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.