تولیدکننده عمده اسانس گل محمدی درجه یک

اسانس گل محمدی درجه یک از با کیفیت ترین گل های محمدی تولید شده در باغات کشور و توسط تولیدکنندگان مجرب و با سابقه کشورمان تولید می شود. برای خرید اسانس درجه یک گل محمدی، بهترین شیوه، خرید مستقیم از فروشندگان اصلی است تا در مورد کیفیت و خلوص اسانس خریداری شده، اطمینان کافی وجود داشته باشد. اسانس گل محمدی در صنایع عطرسازی و یا تولید مواد خوراکی به شکل گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

تولیدکننده عمده اسانس گل محمدی درجه یک

هر آنچه که باید در مورد اسانس گل محمدی بدانید

هر آنچه که باید در مورد اسانس گل محمدی بدانید برخی از شهرهای کشورمان به تولید و کشت انواع گل محمدی شهرت دارند. از این گل زیبا و خوشبو فقط به عنوان گلی زینتی استفاده نمی شود، بلکه رایحه دلنشین آن کاربردهای گسترده ای در تهیه گلاب گل محمدی مرغوب، تهیه اسانس خالص گل محمدی، تولید انواع کیک، شیرینی، دسر یا شربت، تولید داروهای گیاهی و … دارد.

باغداران باتجربه و صاحب نام کشور با پرورش بهترین نوع از گل محمدی، گلبرگ های تازه این گل را به کارخانه و یا کارگاه های محلی اسانس گیری می فروشند. معمولا با حرارت دادن حجم مشخصی از گلبرگ های گل محمدی همراه با کمی آب، محتوای دیگ بخار کرده و سپس میعان صورت می گیرد. با این روش گلاب به دست می آید، اما هر چقدر درجه خلوص آن بالاتر بوده و نسبت آب به گلبرگ کمتر باشد، اسانس خالص تری تولید خواهد شد.

اسانس به دست آمده هیچ ناخالصی و یا ذرات معلقی نداشته، عطر بسیار قوی دارد و طعم آن به تلخی می زند. از اسانس گل محمدی در تهیه برخی داروهای گیاهی هم استفاده می شود که بیشترین کارایی آن در آرامش اعصاب، افزایش سطح ایمنی بدن، جوان سازی پوست، تقویت نیروی جنسی، درمان سردرد و بی خوابی و … است.

تهیه اسانس گل محمدی کاری تخصصی، دشوار و حساس است، به طوری که حرارت دادن زیاد گلبرگ ها، استفاده از حجم نادرست آب و امثال آن بر کیفیت اسانس تاثیر نامطلوب می گذارد. شاید جالب باشد بدانید اگر در حدود 3 تن گلبرگ گل محمدی در اختیار داشته باشید، فقط یک کیلو گرم اسانس خالص از آن به دست می آید که همین موضوع دلیل گرانی و دشواری تولید اسانس گل محمدی را توجیه می کند.

خرید انواع اسانس گل محمدی درجه یک

خرید انواع اسانس گل محمدی درجه یک برای خرید انواع اسانس گل محمدی درجه یک، حتما به فروشنده ای معتبر و قابل اطمینان مراجعه کرده تا از کیفیت و خلوص محصول خریداری شده، اطمینان کافی وجود داشته باشد. با خرید مستقیم از فروشندگان اصلی، می توان واسطه ها را حذف و محصول را با قیمت مناسب تری دریافت کرد. فروشنده معتبر آمادگی دارد این محصول را به آدرس مشتری در هر شهری که باشد، ارسال کند.

تولیدکننده اسانس درجه یک گل محمدی با استفاده از تجهیزات جدید، بهره وری کار خود را ارتقاء بخشیده و به دلیل هدر رفت حداقلی گلبرگ ها، می تواند اسانس بیشتری تولید کند. هر چقدر ضایعات و اتلاف کار کم تر باشد، قیمت محصول نهایی مناسب تر محاسبه خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.