تولیدکنندگان گلاب اصل قمصر

یکی از برترین عرقیات ایرانی که در تمام جهان بازخورد گسترده ایی دارد گلاب اصل قمصر می باشد که توسط صنعتگران هنرمند و خوش ذوق ایرانی در قمصر تولید می گردد در واقع به دلیل نیاز روز افزون جامعه به این عرق شرکت تولیدی ما تصمیم بر آن گرفته که این عرق با ارزش و خوشمزه که گلاب با کیفیت بالا می باشد را به بهترین شکل ممکن تولید و به دست مشتریان عزیز و گرانقدر در سر تا سر کشور برساند ما از حقوق شما عزیزان حمایت می کنیم لذا می کوشیم همواره محصولاتی با بالاترین کیفیت و کمیت و با قیمت بسیار مناسب عرضه کنیم.

تولیدکنندگان گلاب اصل قمصر

روش تولید گلاب اصل قمصر

روش تولید گلاب اصل قمصر گلاب کاشان و به خصوص قمصر از بهترین نوع عرقیات ایرانی می باشد این محصول که مصارف بسیار زیادی دارد و در انواع غذا، شیرینی، دسر، مربا، مارمالاد، ژله، شربت، دمنوش، مسقطی، نان های سنتی، کلوچه و انواع کیک مصرف می شود به روش های مختلفی تولید می شوند که همگی در دو زیر دسته صنعتی و سنتی قرار می گیرند ما به روش زیر محصول گلاب را تولید می کنیم:

  1. قبل از هر چیز ابتدا گل های سالم و تازه را جدا کرده و ساقه و برگ های اضافه را جداسازی می کنیم سپس برگ های گل را از هم جدا و درون ظرفی با آب فراوان قرار می دهیم که البته ظرف می بایست دیگ مسی و یا دیگ های مقاوم دیگر باشد.
  2. ظرف های مخصوص را روی شعله های آتش قرار داده و منتظر خروج عرق گل می شویم که عرق به وسیله لوله ایی که به در دیگ متصل است؛ خارج می شود.
  3. عرق خارج شده از گل بسیار رقیق و مرغوب است و فاقد هر گونه آب اضافی، زوائد گل و یا هر گونه کدری می باشد.
  4. عرق خارج شده را می توان در ظرف های مخصوص برای خنک شدن قرار داد و سپس آن را به بشکه های مورد نظر انتقال می دهیم.

صادرات گلاب اصل قمصر

صادرات گلاب اصل قمصر گلاب عمده کاشان توسط بسیاری از تولید کنندگان معتبر در شهر گلاب ایران یعنی کاشان در بالاترین کیفیت تولید می گردد در واقع شهر کاشان علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی می تواند محصولاتی مازاد را تولید و به دیگر کشورهای جهان صادر کند یکی از شرکت های صادر کننده مرکز ما می باشد ما محصولاتی اصل و مرغوب را به کشورهای جهان نظیر ترکیه، روسیه، اتریش، عربستان، گرجستان و دیگر کشورها صادر می کنیم برای خرید محصولاتی اصل و درجه یک با ما در تماس مستقیم باشید همچنین می توانید ضمن خرید از مشاوره رایگان تیم اختصاصی ما نیز بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.