تولید عمده گلاب صنعتی خالص

تولید عمده گلاب صنعتی خالص اکثراً در داخل کشور انجام می‌ شود. تولیدکنندگان این محصول سعی می‌ کنند که آن را با بهترین کیفیت تولید کنند و با مناسب ترین قیمت به دست مشتری برسانند.

مشتری همچنین می تواند خرید گلاب صنعتی را به طور مستقیم و با شرایط مناسب از خود تولیدکننده خریداری کند. قیمت این محصول در مقایسه با کیفیت و کاربردی که دارد بسیار مناسب و ارزان می‌باشد و برای همه قابل خرید است.

تولید عمده گلاب صنعتی خالص

فرایند تولید گلاب صنعتی خالص

فرایند تولید گلاب صنعتی خالص همان طور که می دانید نحوه تولید گلاب سنتی از گلاب صنعتی کاملا متفاوت می باشد . در تولید گلاب صنعتی معمولا از ماشین آلات صنعتی پیشرفته استفاده می شود که دارای قطعات استیل و ضد زنگ می باشند .

گل های محمدی از همان ابتدا درون دیگ های استیل ریخته می شوند و در معرض حرارت قرار می گیرند . البته این حرارت غیر مستقیم می باشد . در واقع حرارت از بین گل ها و آب عبور می کند و مراحل تقطیر انجام می شود و بخار هایی که به وجود آمده به دلیل این که در لوله قرار می گیرند و در معرض آب سرد هستند به مایع تبدیل می شوند . بعد از این که مایع به دست آمد به مخزن های استیل منتقل می شوند .

بعد از انجام شدن این مراحل ، به سراغ پاستوریزاسیون و صاف کردن گلاب می رویم . گلاب را باید با هشتاد درجه سیلسیوس گرم کنیم و بعد از آن گلاب را از فیلتر هایی از جنس پلاستیک هستند، عبور می دهیم . بعد از اتمام این مراحل نوبت به این می رسد که بطری های چیده شده را از گلاب های خالص را پر کنیم .
گلاب تولید شده بسیار داغ خواهد بود و به همین دلیل بطری هایی که قرار است از گلاب پر شود ، قبل از استفاده با استفاده از آب داغ شست و شو می دهیم تا کاملا میکروب زدایی شوند و سپس گلاب را در داخل بطری های مورد نظر میریزیم .

عرضه مستقیم گلاب صنعتی خالص

عرضه مستقیم گلاب صنعتی خالص عرضه مستقیم گلاب صنعتی خالص با شرایط بسیار ویژه انجام می‌ شود. امروزه مراکزی در سطح کشور به وجود آمده است که کار آن ها عرضه این محصول می باشد. این مراکز این محصول را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به بازار های فروش ارسال می‌ کنند تا مشتریان بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند. مشتری همچنین می تواند گلاب صنعتی را به طور مستقیم از مراکز فروش آن خریداری کند و آن را به راحتی تحویل بگیرد. این مراکز همچنین فروش گلاب صنعتی را به طور آنلاین هم انجام می دهند و آن را به سراسر نقاط کشور ارسال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.