تولید کنندگان گلاب 1 لیتری درجه‌یک

مصرف عرقیات در بازار امروزه با اطلاع از خواص بی نظیر ان از افزایش قابل توجهی برخوردار می باشد‌. این محصول در پخت انواع غذا، پلو، شیرینی و حلوا به کار می رود. تولیدکنندگان گلاب 1 لیتری درجه یک عموما برای انتقال راحت تر این محصول از بسته بندی های سبک استفاده می کنند. بسته بندی شیشه ای برای حمل و نقل گلاب سخت می باشد لذا خریداران خانگی به جهت نگهداری انواع محصول در یخچال، می توانند بسته بندی شیشه ای گلاب را انتخاب نمایند.

تولید کنندگان گلاب 1 لیتری درجه‌یک

تفاوت گلاب خوراکی و غیر خوراکی

تفاوت گلاب خوراکی و غیر خوراکی گلاب خوراکی عموما با استفاده از بهترین متریال و تجهیزات پیشرفته تولید و عرضه می شود. گلاب خوراکی عموما به صورت خالص بوده و با دستگاه های اتوماتیک استریلیزه می شوند. اما گلاب غیر خوراکی به علت عدم استفاده از غذا، عموما استریلیزه نمی شود از این رو نسبت به نوع خوراکی دارای ناخالصی می باشد.

گلاب خوراکی عموما در پخت انواع حلوا و قطاب جهت عطر عالی و خاصیت نرم کنندگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. نوع غیر خوراکی گلاب عموما برای شستشو و عطرآگین کردن مزار اموات و مراکز زیارتی به کار می رود.

گلاب خوراکی عموما از گل محمدی تازه جهت تولید استفاده می شود تا کیفیت عالی و عطر بی نظیری داشته باشد ولی در تولید نوع غیر خوراکی این محصول این امر رعایت نمی شود.

فروش مستقیم گلاب 1 لیتری درجه‌یک

فروش مستقیم گلاب 1 لیتری درجه‌یک فروش مستقیم گلاب ۱ لیتری درجه یک در بسته بندی پلاستیکی با قیمت تولیدی صورت می پذیرد. تولیدکنندگان این محصول عمل فروش مستقیم را برعهده دارند که مستقیما از مراکز تولیدی به دست مصرف کننده می رسد.

خریداران این محصول در هنگام خرید نوع بسته بندی این محصول باید به تاریخ تولید و انقضای درج شده بر روی بسته بندی مزبور دقت ویژه ای نمایند. مصرف کنندگان این محصول می توانند گلاب را در دبه های ۴ کیلویی و ده کیلویی تهیه نمایند که از قیمت مصرف کننده کمتری نسبت به حجم های یک کیلویی برخوردار است. این محصول در دبه های پلاستیکی سفید و درجه یک بسته بندی و عرضه می شوند.

قیمت گلاب لیتری خوراکی بیشتر از نوع غیر خوراکی این محصول است چرا که در تولید نوع خوراکی اقداماتی از جهت رعایت شرایط بهداشتی و استریلیزه کردن صورت می گیرد که نیازمند نیروی کار و افزایش هزینه تولید می باشد.

پخش عرقیات در کاشان عموما به صورت حضوری یا آنلاین صورت می گیرد. در سالهای اخیر متقاضیان برای خرید اینترنتی افزایش یافته است. بر این منظور خریداران با مراجعه به سایت فروش و اطلاع از کیفیت و قیمت محصول می توانند انواع گلاب خوراکی و غیر خوراکی را در حجم های مختلف سفارش گذاری کرده در موعد مقرر درب منزل دریافت نمایند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.