تولید گلاب خالص کاشان

گلاب از عرقیات پر خاصیت بوده که دارای طبیعتی گرم و تر می باشد و از تقطیر گل محمدی حاصل می شود. این محصول معمولا به شکل 100% طبیعی و سنتی تولید می شود. گلاب خالص کاشان که مرغوب ترین نوع گلاب بوده و به شیوه های سنتی در شهر های نیاسر، قمصر و برزک تولید می شود.

گلاب از روش دیگری که با استفاده از دیگ های صنعتی انجام می‌شود نیز تولید می شود. اما به دلیل عدم اسانس گیری در پروسه سنتی گلاب گیری، گلاب سنتی کیفیت بهتری نسبت به گلاب صنعتی دارا خواهد بود. درنتیجه برای تهیه گلاب درجه یک توصیه می شود نوع سنتی آن خریداری شود.

تولید گلاب خالص کاشان

خواص گلاب برای ریه

خواص گلاب برای ریه

گلاب دارای خواص معجزه آسایی برای معده، قلب، کبد، پوست، ریه و اعصاب است. گلاب برای ریه ها و مجاری تنفسی به شکل ویژه ای مفید و پر خاصیت بوده و موجب تلطیف گلو، حلق و راه های تنفسی می شود. به همین دلیل گویندگان و خوانندگان و قاریان که زیاد از حنجره خود کار می کشند، به گلاب و استفاده از این ماده معجزه آسا، توجه ویژه ای دارند.

جالب است که گلاب برای تقویت و افزایش استحکام لثه نیز مفید می باشد و در درمان تب، گرما زدگی، یبوست، خشکی مخاط و خون ریزی و دیگر بیماری ها نیز موثر است.برای خشکی مخاط می توان از غرغره گلاب بهره مند شد. این مشکل که بیماران مبتلا به آن از آن رنج می برند به دلیل گرم مزاجی حاصل می شود که با استفاده از گلاب می توان به کم شدن التهابات و سرخی حلق، کام، لوزه ها و حنجره کمک شایان توجهی کرد.

بازار پخش گلاب خالص کاشان

بازار پخش گلاب خالص کاشان

گلاب خالص کاشان از عرقیات پرکاربردی است که به شکل گسترده بازار عرضه و تقاضای زیادی داشته و دارد و همواره افراد زیادی تمایل به خرید این محصول دارند. به همین دلیل برای تعادل بازار عرضه و تقاضا باید برابری مناسبی بین آن ها برقرار باشد و به صورت مستقیم در اکثر نقاط کشور انجام شود. همچنین گلاب خالص و درجه یک باید با بهترین ک و خلوص تولید شود و به دست مصرف کننده برسد. قیمت این محصول نیز باید مورد توجه باشد و نسبت معقولی با آن داشته باشد.

گلاب دارای انواع مختلف یک آتشه، دو آتشه و سه آتشه می باشد که با توجه به تعداد دفعات تقطیر گیری این نوع بندی و نام گذاری انجام می شود.همینطور اين محصول باید با قیمت مناسب عرضه شود که اکثریت مردم توانایی خرید آن و بهره برداری از فواید و نکات مثبت آن را داشته باشند.از دید دیگر قیمت این محصول به عوامل دیگری مانند حجم شیشه ها و نوع بسته بندی نیز بستگی دارد و برای تعیین قیمت آن باید سایر هزینه های جانبی و نحوه فروش و نوسانات این بازار را نیز در نظر گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.