جوراب نانو ضد بو ضد تعریق و مناسب افراد دارای استرس

قرار است جوراب‌های نانو در برابر آب مقاوم باشند و قابلیت‌های بهتری در جذب رطوبت داشته باشند که پاهای شما را خشک نگه می‌دارد و جوراب نانو ضد بو به جلوگیری از تاول‌هایی که می‌تواند به زخم پای دیابتی تبدیل شود، کمک می‌کند.

بهترین نوع جوراب نانو برای دیابتی ها چیست؟
اگر دیابتی هستید و می‌خواهید جوراب‌های نانو بپوشید، باید به دنبال جوراب‌هایی باشید که برای شما راحت باشد و همچنین دارای دهانه غیر الزام آور باشد.

دهانه جورابی که پای خود را در آن قرار می دهید، گاهی اوقات می تواند دارای یک نوار الاستیک باشد که به پاهای شما فشار وارد می کند و باعث کاهش گردش خون می شود.

جوراب نانو ضد بو

یک دهانه غیر الزام آور دارای یک نوار الاستیک است که گردش خون را در پاهای شما کاهش نمی دهد.

پنج بهترین جوراب نانو موجود کدامند؟
بهترین جوراب‌های نانویی که برای بیماران دیابتی برای کمک به درمان بیماری عروق محیطی و نوروپاتی دیابتی پیدا کرده‌ایم عبارتند از:

NanoSocks شرکتی است که به طور غیرقابل تعجبی سهام های نانو را تک جنسیت می کند و تمام طرح‌های آن‌ها بدون انگشت (آستین باز یا پا) است، زیرا ادعا می‌کنند افراد مبتلا به نوروپاتی با این طرح احساس راحتی بیشتری می‌کنند و تنفس بیشتری را فراهم می‌کند.

موادی که برای ساخت جوراب استفاده می کنند، فشرده سازی خفیفی با سطح فشردگی 20-30 میلی متر جیوه ایجاد می کنند. اگر نمی‌خواهید بدون انگشت پا باشید، می‌توانید همیشه جوراب‌هایتان را روی آن‌ها یا یک جوراب نازک‌تر زیر جوراب‌های نانو بپوشید.

برای نوروپاتی، تسکین التهاب فاسیای کف پا، تسکین درد پای دیابتی اگر از نوروپاتی، فاسیای کف پا یا درد پای دیابتی رنج می برید، جوراب های فشاری NanoSocks می توانند به تسکین علائم کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.