جوراب نوزادی عروسکی در فصل تابستان مانند خنک کننده عمل می کند

هیچ قانون اجباری وجود ندارد که بگوید کودک باید با پاهای خود پوشیده نباشد و بسیاری از والدینی که در آب و هوای گرم یا بدون تهویه مطبوع زندگی می کنند، ترجیح می دهند پای کودک خود را با جوراب نوزادی عروسکی نگاه دارند.

تحقیقات این ایده را رد کرده است که اگر یک نوزاد پاهایش سرد باشد، سرما می‌خورد زیرا ویروس نمی‌تواند از پاها عبور کند.

فرض دقیق‌تر این است که یک نوزاد با اندام‌های سرد ممکن است دمای بدن خود را به خوبی تنظیم نکند و زمان سخت‌تری برای مبارزه با بیماری داشته باشد.

جوراب های کودک در اندازه های مشابه لباس های نوزاد هستند و اندازه ها معمولاً در گروه های 3 ماهه برای سال اول و سپس گروه های 6 ماهه برای کودکان نوپا بزرگتر هستند.

جوراب نوزادی عروسکی
اگر فکر می کنید می توانید حداقل دو بار در هفته لباس بشویید، فقط باید حدود پنج جفت جوراب تهیه کنید. اگر در آب و هوای سردتری زندگی می‌کنید، توصیه می‌شود چند جفت دیگر را به رجیستری خود اضافه کنید.

دنبال چه چیزی میگردی
مهمترین چیزی که می خواهید در مورد جوراب های کودک به دنبال آن باشید این است که از مواد قابل تنفس ساخته شده اند و پاها حاوی غدد عرق زیادی هستند و مواد خاصی به جای جذب رطوبت، بهتر می توانند رطوبت را از بین ببرند.

جوراب نوزادی عروسکی

چیزهای کمی زیباتر از پاهای کوچک در جوراب های کوچک زیبا هستند و جوراب روی پای نوزادان نیز بخش مهمی از کمک به راحت و محافظت از کودک شما است.

جوراب به کودک شما کمک می کند دمای بدن را تنظیم کند و نوزادان در دانستن چگونگی تنظیم دمای داخلی خود مشکل دارند و گرم نگه داشتن پاهایشان به این امر کمک می کند.

نوزادانی که زودتر یا با نرخ تولد پایین به دنیا می‌آیند، از جوراب‌های گرم روی پای خود بیشتر سود می‌برند و جوراب‌ها همچنین در برابر عوامل و آسیب‌های ناشی از تحرک بیشتر محافظت می‌کنند.

یکی دیگر از مزایای جوراب های کودک این است که پای نوزاد را در بیرون گرم نگه می دارد و اگر کودکتان را بیرون می‌برید، توصیه می‌کنم یک تا دو جفت جوراب در کیسه پوشک بیاورید زیرا جوراب‌ها اغلب از پا در می‌آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.