خرید عمده اسانس گل محمدی صادراتی

گل محمدی جزوی از گونه ی گل رز میباشد. این گل از زمان قدیم مورد استفاده ی مردم قرار گرفته است. محل پیدایش گل محمدی ایران بوده است و در استان های کاشان، کرمانشاه، خراسان رضوی و فارس تولید می شود.

امروزه علاوه بر تولید عرقیات در بازار، از گل برگ های این گل اسانس میگیرند. اسانس گل محمدی صادراتی در بازار جهانی قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان دارد که فرصت خوبی برای ارز آوری در بخش صادرات فراورده های غیر نفتی است که این راه تنها با حمایت تولید کننده ها از طرف دولت میسر می شود.

خرید عمده اسانس گل محمدی صادراتی

نکات طلایی در انتخاب اسانس گل محمدی

نکات طلایی در انتخاب اسانس گل محمدی

کیفیت اسانس گل محمدی به دو نوع دستگاه اسانس گیری و نوع گل محمدی بستگی دارد. برای خرید عصاره گل محمدی به چند نکته مهم باید توجه کرد که عبارت اند از:

  1. باید دارای استاندارد ایزو باشد و کیفیت آن مورد تایید باشد.
  2. رنگ آن به صورت زرد کم رنگ یا سبز کم رنگ باشد.
  3. عطر خوبی داشته باشد.
  4. از نظر غلظت به صورت روغنی باشد.

اسانس گل محمدی مرغوب در دمای ۱۲ درجه منجمد می شود. قبل از استفاده اسانس گل محمدی و ماسک های آن، کمی از آن را بر روی پوست تست کرده تا حساسیتی نداشته باشید.

۳نوع اسانس گل محمدی تولید می شود که هر کدام ویژگی و کاربرد متفاوتی دارند. اسانس نوع اول که تحت شرایط خاص از گل گرفته می شود و عطر کم با ماندگاری بالا دارد. اسانس نوع دوم از اسانس نوع اول تهیه میشود که عطر بالا با ماندگاری پایین دارد. اسانس نوع سوم ترکیب این دو اسانس است که عطر و ماندگاری عالی دارد. پس در هنگام خرید اسانس به نوع و ویژگی های آن باید توجه‌ کرد.

فروشنده اسانس گل محمدی صادراتی

فروشنده اسانس گل محمدی صادراتی

ایران بیشترین کشت گل محمدی را دارد. اسانس گل محمدی درجه خلوص زیادی دارد به همین دلیل در بازار جهانی قیمت بالایی دارد. تولیدکنندگان کشورهای خارجی مثل فرانسه، کاندا، ایتالیا به علت استفاده از این اسانس برای عطر و ادکلن، بیشترین تقاضا برای خرید را دارند.در سال گذشته ایران رتبه نخست را در صادرات اسانس این گل به دست آورد.

هرساله شاهد افزایش تولید این گل نسبت به سال گذشته خواهیم بود. اگر به دید اقتصادی به تولید این گیاه نگاه کنیم، اگر کمترین تولید را که ۳تن در هکتار است در نظر بگیریم، با قیمت هر کیلو ۲۰ هزار تومن، در آمد بدست آمده از یکه هکتار ۶۰ میلیون تومان میشود بنابر این تولید این گیاه از نظر اقتصادی و سود دهی نسبت به گیاهان دیگر عالی می باشد.

در ایران عرقیات در کاشان در اردیبهشت ماه برداشت می شود و در این زمان قیمت مواد اولیه اسانس گل محمدی ارزانتر است به همین دلیل خرید اسانس عمده به صرفه تر و ارزان تر خواهد بود. همچنین فروشنده اسانس صادراتی برای تولید محصولات خود از بهترین گل برداشت شده دراین فصل استفاده میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.