دستگاه فشار خون سخنگو فارسی دارای سنسور تشخیص چهره

فشار خون بالا یک اندازه گیری فشار خون است که در آن فشار خون سیستولیک (بالایی) شما بالای 130 یا فشار خون دیاستولیک (پایین) 80 (یا 80/130) یا بالاتر است و دستگاه فشار خون سخنگو فارسی به شما اجازه می دهد تا اندازه گیری فشار خون (BP) شما در یک دوره 24 ساعته ثبت شود، چه بیدار باشید و چه خواب.

هنگامی که در مطب یا کلینیک پزشک خود هستید، از ابزاری به نام فشارسنج برای اندازه گیری فشار خون شما استفاده می شود و معمولاً در طول بازدید شما فقط یک یا دو مطالعه انجام می شود.

دستگاه فشار خون سخنگو فارسی

پایش سرپایی BP خوانش های زیادی را در یک دوره مداوم به دست می دهد و در بیشتر موارد، خواندن هر 20 تا 30 دقیقه در روز و هر ساعت در شب انجام می شود و ضربان قلب شما در همان زمان قابل اندازه گیری است و این قرائت های چندگانه در بازه 24 ساعته به طور میانگین محاسبه می شوند و تغییرات در BP و ضربان قلب، الگوی توزیع BP و سایر آمار محاسبه می شود.

چرا از مانیتورینگ 24 ساعته فشار خون سرپایی استفاده می شود؟
پایش سرپایی BP اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه تغییرات در BP شما ممکن است با فعالیت های روزانه و الگوهای خواب شما مرتبط باشد، ارائه می دهد و رهنمودهای مدیریت فشار خون انجمن قلب آمریکا و کالج قلب و عروق آمریکا در حال حاضر قویاً تأیید تشخیص فشار خون بالا را با نظارت سرپایی BP توصیه می کنند.

برای اکثر افراد فشار خون سیستولیک حدود 10 تا 20 درصد در طول خواب کاهش می یابد و با این حال، برای برخی از افراد ممکن است فشار خون در طول خواب کاهش نیابد و حتی ممکن است افزایش یابد.

پایش سرپایی BP می‌تواند تغییرات غیرطبیعی در BP را تشخیص دهد که ممکن است زمانی که فقط در مطب پزشک اندازه‌گیری شود، مورد توجه قرار نگیرد و این یک روش مفید برای تشخیص پرفشاری خون کت سفید، فشار خون بالا پنهان و فشار خون بالا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.