دستگیره کابینت قهوه ای با هر دکوراسیونی ست می شوند

دستگیره ها و دستگیره ها بخش مهمی برای تکمیل آشپزخانه رویایی شما هستند و برای انتخاب دستگیره کابینت قهوه ای، دستگیره‌ها و روکش‌های مناسب برای درب‌های کابینت آشپزخانه، کمدها و غیره، ابتدا باید بدانید چه گزینه‌هایی دارید.

انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
دستگیره های درهای آشپزخانه ممکن است از نظر طراحی، شکل و پایان متفاوت باشند و شما باید بهترین دستگیره ها را برای کابینت، کمد و درب خود انتخاب کنید که به طور یکپارچه با طراحی چیدمان آشپزخانه شما ترکیب شود.

1. بدون دسته
با مکانیزم فشار به باز، کشوها، کابینت ها و کمدهای بدون دسته تعبیه شده است که به شما کمک می کند تا درها را با حداکثر راحتی باز و بسته کنید و صاحبان خانه هایی که تمایل به آشپزخانه های مدرن و فوق مدرن دارند، استفاده از کابینت ها، کشوها و کمدهای بدون دسته را دوست دارند.

دستگیره کابینت قهوه ای

2. نمایه لبه
اگر می خواهید آشپزخانه شما ظاهری بکر و براق داشته باشد، دستگیره های لبه ای انتخابی عالی هستند و دستگیره های پروفیل لبه میله هایی با کانال توخالی هستند که به لبه کشو ثابت می شوند، جایی که برای استفاده از آن، انگشتان خود را در فضای توخالی قرار می دهید.

از آنجایی که کمی بیرون زده اند، به نظر می رسد که کابینت ها بدون دستگیره هستند و ظاهری براق و ایده آل برای آشپزخانه های معاصر و مدرن می دهد.

3. دستگیره کابینت
دستگیره های کابینت توسط کسانی که سبک قدیمی را دوست دارند ترجیح می دهند و دستگیره ها دایره ای هستند و در گوشه باز شدن درب کابینت ثابت هستند و علاوه بر این، آنها همچنین در اشکال مختلف گل و حیوانات موجود هستند.

دستگیره ها به خوبی با درهای کابینت پرزرق و برق هماهنگ می شوند و با این حال، به دلیل فضای محدود برای نگهداری، گزینه مناسبی برای کشوها نیستند.

علاوه بر این، دستگیره ها می توانند با استفاده مداوم شل شوند و بنابراین، شما باید آنها را در فواصل زمانی معین بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی نصب شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.