دفتر سیمی قرمز مرور خاطرات را میسر ساختند

در حالی که ممکن است فکر کنید که یک بخش خاص از اطلاعات به شما خواهد چسبید، اما به راحتی ذهن شما را از دست می دهد و خاطرات ما زودگذر هستند، و حتی اگر باور نکنیم، دفتر سیمی قرمز می توانند به طرز باورنکردنی خطاپذیر باشند.

این یک واقعیت ثابت شده است که اگر چیزی را یادداشت کنید، به احتمال زیاد آن را به خاطر خواهید آورد.

وقتی چیزی را یادداشت می‌کنید، وقتی به عقب برمی‌گردید و دفترچه‌تان را ورق می‌زنید، تصویر دقیق‌تری از افکارتان به دست می‌آورید. نوشتن رویدادهای مهم، کارهای روزانه و ایده ها به تقویت حافظه شما کمک می کند.

این به شما امکان می دهد ارتباط خود را با دستگاه های دیجیتال قطع کنید.
ما بیشتر روز خود را با استفاده از دستگاه های دیجیتال می گذرانیم و چه برای مدرسه، چه برای کار یا سرگرمی، تقریباً برای همه چیز به دستگاه های دیجیتال متکی هستیم.

زمان زیادی که صرف استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال می شود با مسائلی مانند بی خوابی و کاهش بهره وری مرتبط است. بنابراین نه تنها نگه داشتن یک دفترچه یادداشت راهی عالی برای پیگیری اهداف بلند مدت و کارهای روزانه است، بلکه یک عادت سالم است و قطع ارتباط با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال می‌تواند به پاکسازی ذهن شما کمک کند و به چشمان شما از زمان زیاد صفحه نمایش استراحت دهد.

دفتر سیمی قرمز

ایده های شما را به عمل تبدیل می کند.
یکی از بزرگترین مزایای نگهداری دفترچه یادداشت این است که به تبدیل ایده های شما به عمل کمک می کند.

داشتن یک ایده در ذهن شما یک چیز است، اما وقتی آن را یادداشت می کنید، تبدیل به یک کار قابل اجرا می شود و  نگه داشتن دفترچه یادداشت می تواند به شما در توسعه ایده هایتان کمک کند و می توانید از دفترچه یادداشت خود برای ترسیم نمودارها یا فهرست کردن گام های بعدی که باید برای تحقق ایده بردارید استفاده کنید.

نوت بوک جانبی یادداشت کرافت Portage را امتحان کنید و نوت بوک Kraft به راحتی در جیب شما قرار می گیرد و به شما این امکان را می دهد که یادداشت برداری کنید و ایده های مرجع را در حال حرکت کنید.

در حالی که یک نوت بوک به تنهایی ایده شما را به موفقیت نمی رساند، مطمئناً گام خوبی برای تبدیل ایده شما به چیزی ملموس است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.