رقابت کفش کار ایمنی کاوه با این نوع برند خارجی خبرساز شد

احتمالاً شنیده‌اید که کارگران از ناراحتی یا درد ناشی از کفش کار ایمنی کاوه شکایت می‌کنند و چکمه ها و کفش های کار برای ایمن نگه داشتن کارکنان ضروری هستند، اما اگر با دقت انتخاب نشوند، می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند.

مطالعات متعدد نشان داده است کسانی که برای مدت طولانی کفش ایمنی می پوشند، یک یا چند مشکل پا دارند و برخی دیگر به تأثیری که کفش ایمنی می‌تواند بر سایر مسائل مرتبط با سلامتی مانند کمردرد و آسیب، و ارتباط آن با تمرکز ضعیف و افزایش خطر تصادف داشته باشد، اشاره می‌کنند و با در نظر گرفتن این موضوع، بسیار مهم است که چکمه ها و کفش های ایمنی با دقت انتخاب شوند، هم برای کاهش مشکلات سلامتی و هم برای جلوگیری از تأثیر منفی بر بهره وری.

بسیاری از نقش های کارگران مستلزم آن است که در بخش زیادی از روز روی پای خود باشند و برخی افراد بیشتر از هر نوع کفش دیگری وقت خود را صرف پوشیدن چکمه های ایمنی می کنند و در صورت استفاده منظم از کفش ناکافی، آسیب و شرایط پا ممکن است رخ دهد و کفش‌های خیلی تنگ، خیلی سنگین، ساییده یا دارای حفاظت حرارتی ناکافی می‌توانند باعث ناراحتی کوتاه‌مدت و مشکلات سلامتی طولانی‌مدت شوند.

کفش کار ایمنی کاوه

RSI (آسیب ناشی از فشار مکرر) یکی از شایع ترین شکایات بهداشتی در محل کار است و این باعث می شود که فرد درد و درد در قسمت بالایی بدن را تجربه کند و به طور کلی به دلیل حرکات تکراری یا وضعیت نامناسب در محل کار ایجاد می شود و بیش از نیمی از آسیب های شغلی به طور مستقیم به دست و پا مربوط می شود.

اختلالات اسکلتی عضلانی مانند فاسیای کف پا، قوس های افتاده یا کف پای صاف نیز شایع هستند که بسیاری از موارد تشخیص داده نمی شوند و با گذشت زمان، کارگران مبتلا به این شرایط می توانند آسیب های ثانویه به زانو، لگن، ستون فقرات و حتی گردن را تجربه کنند.

چکمه‌های کار و کفش‌هایی که کفی یا پاشنه پا را پشتیبانی نمی‌کنند، یکی از دلایل اصلی فاشیای کف پا به دلیل پرون شدن بیش از حد پا هستند، جایی که قوس‌ها فرو می‌روند و پاها «غلت می‌زنند» و کشیده می‌شوند و این باعث فشار بیش از حد بر روی رباط ها، ماهیچه ها و اعصاب پا می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.