روش های واکس زدن کاپشن با انواع مختلف چرم

هنگامی که قسمت کوچکی از ژاکت را کاملاً واکس کاپشن چرم زدید، آن را با انگشتان خود یا با لبه های اریب یکی از ابزارهای صاف کننده ما صاف کنید. این به کارکردن موم در لایه بالایی پارچه کمک می کند و به چسبیدن موم به لباس کمک می کند.

چگونه می توان یک پل را موم کرد و کت تویل را سوزاند از لبه‌های میله برای نقاطی مانند درزها و جیب‌ها استفاده کنید. چگونه می توان یک پل را موم کرد و کت تویل را سوزاند

مهم نیست که چه پارچه ای را اپیل می کنید، وایتکس برای خشکاندن درخت همیشه با توده های گاه و بی گاه موم مواجه خواهید شد که با جمع شدن موم در اطراف درزها ایجاد می شود.

برای کمک به یکنواخت شدن و از بین بردن توده‌های موم ناخوشایند، از گوشه تیز ابزار Smoothing Tool استفاده کنید تا آن را بتراشید و سپس ناحیه را با لبه اریب صاف کنید.

هنگامی که ژاکت کاملا واکس شد، وام خود اشتغالی بانک کشاورزی باید آن را به مدت 72 ساعت در مکانی گرم و خشک آویزان کنید تا روغن اضافی از روی پارچه تبخیر شود و موم به الیاف چسبیده شود.

اما اشتباه نکنید، اپیلاسیون پارچه همیشه و همیشه ظاهر و احساس پارچه را تغییر می دهد. حتی پس از 72 ساعت، می توانید انتظار داشته باشید که چسبندگی جزئی به کت احساس کنید. این کاملا طبیعی است و به مرور زمان محو خواهد شد.

اگر نگران جدا شدن موم روی مبلمان یا صندلی ماشین هستید، می توانید به سادگی پارچه موم شده را بین انگشت خود بمالید. آیا موم یا روغنی روی دستان شما ظاهر شد؟ وایتکس اسید است یا باز اگر چنین است، فقط در مورد مبلمان و صندلی ماشین احتیاط کنید و قبل از نشستن کت را در بیاورید.

 

  • منابع:
  1. HOW TO WAX A BRIDGE & BURN TRUCKER JACKET
  • تبلیغات:
  1. رویت ققنوس بر روی قله اورست!
  2. مراکز علمی تدریس قهوه
  3. انواع ست روتختی زیبا
  4. مردی که از پشت بام خانه توانست به درآمد میلیونی برسد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.