شرکت توزیع اسانس گلاب اصل

از جمله طعم دهنده‌ها و درواقع چاشنی‌های بسیار پرطرف‌دار و پرکاربرد در صنعت مواد غذایی و شیرین‌سازی گلاب می‌باشد. گلاب به شکل‌های مختلفی در بازار موجود بوده و به فروش می رسند. مجموعه ما با توزیع و عرضه اسانس گلاب اصل و باکیفیت و فروش آن به‌صورت آنلاین در خدمت شماست.

شرکت توزیع اسانس گلاب اصل

راهنمای جامع خرید اسانس گلاب اصل

راهنمای جامع خرید اسانس گلاب اصل از گلاب و خواص و خاصیت طعم‌دهنده ای آن مطلع هستید. این مایع بسیار معطر از گلبرگ‌های گل محمدی و تقطیر آن به دست می‌آید. گلاب در صنعت مواد غذایی، شیرین‌ی سازی، کارخانجات آرایشی بهداشتی و عطر سازی و در عطاری‌ها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این عرق گیاهی مطبوع علاوه‌بر عطر و طعم بینظیری که دارد، خواص درمانی و دارویی و آرایشی بسیار زیادی را نیز دارا می‌باشد. امروزه علاوه‌بر گلاب از اسانس آن نیز بسیار استفاده می‌شود و این مایه بسیار پرفایده و پرطرف‌دار کاربردهای بی‌شماری را با خود به‌همراه دارد.

اسانس از گلاب بدست می‌آید و بنابراین دارای غلظت و خواص بیشتری نسبت به گلاب است و به‌همین دلیل قیمت بالاتری نیز دارد. اسانس گلاب بی رنگ و غلیظ بوده،خاصیت عطر دهنده ای بسیار بالایی دارد و یک قطره از این محلول روغنی شکل به عنوان چاشنی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در حالت کلی از لحاظ میزان علظتی که این اسانس دارد می توان آن را در سه دسته بندی کلی طبقه بندی کرد:

  • اسانس سبک: این اسانس از گلاب بدست می‌آید و بنابراین غلظت آن نسبت‌به اسانس متوسط کمتر است و قیمت مناسب‌تری نسبت‌به دو نوع دیگر دارد. این نوع اسانس در صنایع غذایی و شیرینی پزی بسیبار پر کاربرد است.
  • اسانس متوسط: این اسانس از اسانس سبک بدست می‌آید و بنابراین غلظت بسیار بالاتری نسبت‌به نوعسبک آن دارا بوده و قیمت بالاتری نیز دارا می‌باشد.
  • اسانس غلیظ و سنگین: این اسانس از ترکیب نوع سبک و متوسط به‌دست‌آمده وغلظت و خلوص بسیار بالایی بوده و بسیار معطر می‌باشد. این اسانس به کشورهای دیگر صادر می گردد.

گلاب و اسانس آن علاوه‌بر طعم و عطر دل‌نشینی که به مواد غذایی می‌دهد به‌خاطر خاصیت آرام‌بخشی و تسکین‌دهنده ای که دارد در داروهای طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین به دلیل عطر، بو و خواص پاک‌کنندگی و شفافیتی که برای پوست داردد، در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی نیز کاربرد دارد.

توزیع مستقیم اسانس گلاب اصل ارزان

توزیع مستقیم اسانس گلاب اصل ارزان تهیه و خرید اسانس گلاب اصل و بدون افزودنی و خالص کار ساده‌ای نیست. امروزه تولیدکنندگان بسیاری در سرتاسر کشور به تولید این اسانس پرخاصیت و پرطرف‌دار همت گماشته‌اند اما یافتن نوع اصل و باکیفیت آن کار دشواری است.مجموعه ما با توزیع اسانس گلاب ارزان و باکیفیت در خدمت شماست.

این مجموعه به توزیع اسانس گلاب در سرتاسر کشور همت گماشته و این محصول باکیفیت و پر کاربرد را در تارنمای خود به نمایش گذاشته و امکان فروش آنلاین را برای خریداران فراهم آورده است. سفارشات در اسرع وقت، در بسته‌بندی‌های کاملاً مطمئن و استاندارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست خریداران خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.