شرکت صادرات اسانس گل محمدی کاشان

اسانس گل محمدی که به آن اسانس گل سرخ نیز گفته می‌شود به صورت مایع بوده و در شرکت ما که دفتر آن در کاشان می باشد تولید و توزیع شده و قابل عرضه به بازار و از طریق شرکت های پخش این محصول در سراسر کشور ارسال می گردد. و همچنین در شرکت ما این محصول به دلیل مرغوبیت آن در بسته بندی‌های متنوع بسته بندی شده و در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. علاوه بر آن صادرات اسانس گل محمدی کاشان توسط کارشناسان خبره ما به خارج از کشور صادر می گردد.

شرکت صادرات اسانس گل محمدی کاشان

نحوه انتخاب اسانس گل محمدی درجه یک

نحوه انتخاب اسانس گل محمدی درجه یک

با توجه به گران بودن اسانس گل محمدی بعد از استخراج آن لازم به ذکر است اگر شما بخواهید خواص و کیفیت اسانس تولید شده را حفظ کنید باید از شیشه های تیره و در ب دار استفاده نمایید.

گل‌محمدی درختچه کوچکی می‌باشد که شاخه های زیاد و تیغه‌های و برگهای سبز کوچک دارد. و دارای گلهای صورتی کمرنگ و بسیار معطر و خوش بو که در فصل بهار تولید می شود و با تمام شدن فصل بهار از بین می روند.

برای گرفتن یک الیتر اسانس گل محمدی لازم است که چهار کیلو گلبرگ را داشته باشید و به همین علت محصول بسیار گرانبها و ارزشمند است و از آن به عنوان طلای معطر نیز یاد می شود.

این اسانس از نظر غلظت دارای یک حالت روغنی می باشد. و خوش بو کننده عالی برای جاده‌های مختلف بکار برده می شود.

در کل اسانس گل محمدی به صورت جامع و مایع می باشد از اسانس گل محمدی در درمان بعضی از بیماری‌ها نیز استفاده می‌شود از جمله درمان افسردگی و اضطراب، تقویت ذهن، درمان سردرد، درمان بی خوابی، نرم کننده و مرطوب کننده پوست و همچنین به عنوان ضد عفونی کننده و جوان کننده پوست استفاده می شود.

برای به دست آوردن اسانس گل محمدی از سه روش استفاده می‌شود از جمله تقطیر با آب، تقطیر با آب و بخار و استخراج آن به وسیله ماده حلال، که ماده به کار رفته در آن فنیل الکل است.

گل محمدی دارای مزایا و خواص زیادی برای سلامتی ما انسانها میباشد و به همین علت گل محمدی را می توان در شکل های مختلف از جمله به صورت دمنوش، چای، شربت، مربا، و همجنین برای انواع دسر و از گلاب آن در بستنی استفاده نمود.

پخش کلی اسانس گل محمدی درجه یک

پخش کلی اسانس گل محمدی درجه یک

همانطور که گفته شد پخش کلی اسانس گل محمدی درجه یک در شرکتهای زیادی صورت می گیرد از جمله شرکت تولیدی ما که شما خریداران عزیز می توانید ار طرق مختلف با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل نماید و آن گاه محصول مورد نظر خود را درخواست کنید که توسط این عزیزان برای شما ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.