شرکت عرضه گلاب صادراتی کاشان

گلاب درمعنی لغوی به مایعی گفته می شود که از گل محمدی یا گل سرخ به دست می آید. شرکت عرضه گلاب صادراتی کاشان با استفاده از مواد اولیه و گل محمدی تازه همواره محصولی خالص و درجه یک را با قیمت منصفانه به مشتریان گرامی تحویل می دهد. این مرکز با ارائه انواع گلاب مرغوب به تمامی فروشگاه ها، عطاری ها و قنادی های سراسر کشور در خدمت رسانی به هموطنان عزیز کوشا بوده است و مفتخریم که همیشه رضایت شما را به همراه داشته است.

شرکت عرضه گلاب صادراتی کاشان

معرفی انواع گلاب مرغوب کاشان

معرفی انواع گلاب مرغوب کاشان گلاب یکی از مایعات معطر و خوشبو است که از زمان های خیلی دور در ابران تولید و فرآوری می شده است. شهر کاشان از بزرگترین تولید کنندگان این مایع شفابخش و خوشبو است که سالانه به میزان 15تن گلاب درجه یک را بهره برداری می کند و علاوه بر بازار های داخلی به کشور های مختلف نیز صادر می کند. نکته جالب توجه این که انواع گلاب را بر اساس میزان مصرف گل محمدی تقسیم بندی می کنند.

همان طور که گفته شد گلاب انواع مختلفی دارد که شامل: گلاب سنگین، گلاب سبک، گلاب دو آتیشه، سه آتیشه و گلاب پس آب که در هر کدام از آن ها مقدار های متفاوتی گل محمدی استفاده می شود. توجه نمایید که در گلاب سنگین حدود 35 کیلو گل سرخ را با 80 لیتر آب جوش ترکیب کرده و بعد از فرایند تقطیر گلاب سنگین به دست می آید و عطر و بوی بسیار خوبی دارد و می توان از آن در آشپزی استفاده کرد.

شاید برایتان جالب باشد که گلاب سبک از حدود ۲۰ کیلو گل سرخ و ۴۰ لیتر آب تولید می شود و عطر کمتری نسبت به گلاب سنگین دارد. گلاب دو آتیشه با اضافه کردن گل محمدی به گلاب سنگین به دست می آید و گلاب سه آتیشه نیز با افزودن دوباره گل سرخ به گلاب دو آتیشه و انجام فرایند تقطیر تولید می شود که هر دو این نوع گلاب ها تلخ بوده و مصارف پزشکی و دارویی دارند.

سفارش ویژه گلاب صادراتی کاشان

سفارش ویژه گلاب صادراتی کاشان گلاب از مایعات پر خاصیت و مقوی است که علاوه بر مصارف پزشکی و دارویی در آشپزی و تهیه کیک، شیرینی و شربت های خوشمزه کاربرد دارد. این فروشگاه اینترنتی با فروش گلاب صادراتی کاشان محصولی با کیفیت و طبیعی را با قیمت ارزان به شما ارائه می کند. برای سفارش گلاب کاشان مرغوب و خوشبو شما می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید تا در اسرع وقت و بدون معطلی به دستتان برسد. تمام تلاش ما خرسندی و رضایت شما عزیزان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.