شوینده پوست چرب اویدرم پوست یک فرد را پس از سالها درمان نمود!

پاک کننده های صورت منافذ را از هرگونه آلودگی پاک می کنند و این اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه مانعی به سطح پوست برسد، که احتمال ایجاد ترک را کاهش می دهد که ما نیز به مغرفی این شوینده یعنی شوینده پوست چرب اویدرم می پردازیم.

  • فواید پاک کننده های صورت:
  • پوست شما را درخشان و سالم نگه می دارد
  • به عملکرد صحیح محصولات و درمان های ضد پیری کمک می کند
  • اندازه منافذ را حفظ می کند
  • پوست هیدراته می شود و از تولید چربی اضافی جلوگیری می کند

شوینده

وقتی پاک نمی کنید چه اتفاقی می افتد؟
در این صورت منافذ پوست شما بسته و بزرگ می شوند و این می تواند منجر به جوش های سر سیاه، سر سفید و آکنه شود. پوست شما به دلیل کم آبی قرمز، خشک و تحریک شده به نظر می رسد و علاوه بر این، پوست شما کثیف، کدر، چرب و پیر به نظر می رسد.

این تحریک ممکن است منجر به خاراندن یا برداشتن صورت شما شود که باعث شکستگی در پوست می شود و این می تواند منجر به عفونت شود.

 

از کدام پاک کننده استفاده کنم؟
مناسب ترین پاک کننده برای شما بر اساس نوع پوست و نگرانی های پوست شما است.

کسانی که پوست چرب دارند باید مراقب پاک کننده های ژل و فوم باشند و پاک کننده های مبتنی بر کرم برای کسانی که پوست خشک دارند عالی هستند.

اگر زیاد آرایش می کنید باید یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن تهیه کنید و اگر در باشگاه زیاد عرق می کنید، می توانید از پاک کننده ای استفاده کنید که منافذ مسدود شده را هدف قرار دهد.

یکی از پاک کننده های مورد علاقه ما، فوم شفاف کننده Medik8 بوده است و روغن های روزانه، ناخالصی ها و آرایش را به آرامی پاک می کند و برای پوست های مستعد لک طراحی شده است که این پاک کننده منافذ را باز می کند و بدون ایجاد خشکی و سوزش پوست را به آرامی لایه برداری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.