صادرات گلاب دو آتیشه عمده

گلاب یکی از نوع عرقیات بسیار مفید برای بدن است. تولید کنندگان این محصول انواع گلاب ها را به دست می آورند که یک نمونه آن گلاب دو آتیشه عمده است که امروزه به خاطر کیفیت بالا آن در میان مردم محبوبیت بسیاری دارد.

گلاب دو آتیشه دارای طبع گرمی است و علاوه بر داشتن خاصیت درمانی برای درست کردن بسیاری از غذا ها و دسرها استفاده می شود.و به همین دلیل به طور وفور در بازار دیده میشود .

صادرات گلاب دو آتیشه عمده

گلاب موثر در درمان بیماری های دهانی

گلاب موثر در درمان بیماری های دهانی

گلاب برای خیلی از درد ها درمان می باشد که در میان آنها برای درمان بیماری های دهانی مثل عفونت لثه و غیره بسیار مفید می باشد گلاب برای آرامش اعصاب نیز بسیار مناسب می باشد و برای شادابی و لطافت پوست نیز بسیار خوب است و همچنین در کودکان واسه کاهش تب می شود امروزه در طب سنتی بسیار به مصرف گلاب توصیه می کنند.

گلاب را از گل برگهای گل محمدی درست می کنند که بوی آن بسیار دلنواز است و تسکین دهنده دردهای اعصاب است این گلاب دو آتیشه به علت اینکه کیفیت بالایی دارد و خالص است درمان نیز به وسیله آن بسیار میسر خواهد بود این نوع گلاب نسبت به گلاب های دیگر خالص تر است به همین علت مردم همیشه دنبال گلاب دو آتیشه هستند چون هم بوی دلپذیر تری دارد و در عین حال ملایم تر و هم خاصیت بالایی دارد این گلاب ها را به روش سنتی به دست می‌آورند.

می توان گفت این گلاب دو آتیشه گلاب درجه یک است که در کیفیت های گلاب های مختلف این گلاب می توان از همه گلاب ها بهتر است و در بین مردم بازار گرمی هم دارد.

مراکز عرضه گلاب دو آتیشه عمده

مراکز عرضه گلاب دو آتیشه عمده امروزه برخی از مناطق ایران کشت گل محمدی را دارند که انواع گلاب ها را تولید می کنند و گلاب دو آتیشه هم بسیار به تولید می رسانند.

ولی اصلی ترین مرکز تهیه گلاب که از قدیم وجود داشته شهر قمصر کاشان بوده است که سالانه مقدار بسیاری گلاب را تولید می کنند و به بازار کل کشور عرضه می کنند انواع گلاب ها را تولید می کنند و به بازار به صورت عمده عرضه می کنند یک نمونه از آن گلاب ها گلاب دو آتیشه امده است که بسیار طرفدار دارد و نظر خواص درمانی نیز بسیار بالا است.

یک نمونه دیگر محصول هم داریم که گلاب سبک کاشان می گویند که این گلاب نسبت به دو آتیشه کیفیت پایین تری دارد. نه تنها گلاب های دو آتیشه در کشور بازار خوبی دارد بلکه به کشورهای همسایه هم صادر می شود که بیشتر در ماه محرم و ماه رمضان به کشورهایی مثل عراق صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.