صادر کننده گلاب دو آتیشه قمصر

گلاب دو آتیشه غلیظ ترین نوع گلاب است که در قمصر کاشان تولید می شود. این گلاب علاوه بر تهیه غذا، خواص درمانی زیادی دارد. با توجه به شهرت این محصول در سراسر جهان، گلاب دو آتیشه قمصر به کشورهای مختلفی صادر می شود. برای خرید گلاب درجه یک تازه، از طریق مراکزی اقدام نمایید که محصولات خود را به صورت مستقیم از کارگاه ها و کارخانه های تولید گلاب تهیه و با قیمت مناسب در سراسر کشور عرضه می کنند.

صادر کننده گلاب دو آتیشه قمصر

 خواص گلاب در مجاری تنفسی

 خواص گلاب در مجاری تنفسی گلاب محصولی است که از تقطیر گلبرگ های گل محمدی تولید می شود. البته برای تهیه گلاب دو آتیشه، گلبرگ ها را به جای آب در گلاب می جوشانند. به همین دلیل گلاب دو آتیشه غلظت بیشتری نسبت به گلاب معمولی دارد، عطر آن بیشتر است و طعم گس تری نیز دارد. علاوه بر این ها خواص بیشتری نیز دارد.

گلاب برای سلامت مجاری تنفسی نیز خاصیت دارد. گلاب خاصیت ضد عفونی کننده و ضد باکتری دارد. برای کاهش التهاب لوزه ها می توان گلاب غرغره کرد تا التهاب آن را کاهش دهد. هنگام سرما خوردگی نیز حلق و ریه ملتهب می شود، غرغره کردن گلاب ریه و گلو را نرم می کند و گرفتگی صدا را رفع می کند.

تنفس بخار آب جوش و گلاب نیز مستقیما وارد ریه شده و باکتری های ریه را از بین می برد. افرادی که سیگار یا قلیان مصرف می کنند، با بخور گلاب و آب می توانند، مواد سمی درون مجاری تنفسی خود را از بین ببرند. از دیگر خواص گلاب برای سلامت بدن به طور خلاصه به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. آرامش بخش
 2. داشتن خواب بهتر
 3. کاهش سردرد
 4. کاهش حرارت بدن و حرارت کبد
 5. از بین بردن بودی بد دهان
 6. درمان التهاب لثه
 7. درمان نفخ معده
 8. ضد جوش و آکنه پوستی
 9. روشن کننده پوست
 10. ملین و درمان یبوست
 11. جلوگیری از ریزش موها
 12. افزایش سرعت هضم غذا و کمک به سبک شدن معده
 13. کاهش چین و چروک و جلوگیری از پیری پوست

مراکز توزیع گلاب دو آتیشه قمصر

مراکز توزیع گلاب دو آتیشه قمصر به طور کلی دو نوع گلاب سنگین و سبک در بازار مصرف وجود دارد و گلاب دو آتیشه از انواع گلاب سنگین به شمار می رود. برای خرید گلاب سنگین ارزان، بهترین روش خرید از مراکز فروش و نمایندگی های توزیع گلاب است.

ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و حذف واسطه ها، باعث کاهش سود از قیمت نهایی محصول شده و گلاب با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان می رسد. شما به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت عمده یا جزئی به صورت تلفنی و اینترنتی سفارش دهید. سفارشات شما از بهترین گلاب ارزان تهیه و برای شما ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.