صادر کنندگان گلاب دو آتیشه کاشان

اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد، گلستان های زیبای کاشان توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند و تماشای مراسم گلاب گیری سنتی خالی از لطف نیست. اما گلاب به مقدار زیاد و با روش صنعتی هم تولید می شود که در دو نوع عادی و دو آتیشه می باشد که طرفداران زیادی در ایران و کشور های دیگر دارد و صادر کنندگان گلاب دو آتیشه کاشان از سود آوری خوبی برخوردار می باشند.

صادر کنندگان گلاب دو آتیشه کاشان

روش استفاده از گلاب برای درمان افسردگی

روش استفاده از گلاب برای درمان افسردگی گلاب را از مخلوط کردن گل محمدی و آب و با روش تقطیر به دست می آورند. اما گلاب دو آتیشه را از مخلوط گل محمدی و گلاب و تقطیر آن تهیه می کنند که غلیظ تر از گلاب معمولی می باشد. بهترین گلاب های صنعتی و گلاب درجه یک سنتی و گلاب سنگین باکیفیت مربوط به کاشان و گلستان های زیبای گل محمدی آنجا ست.

گلاب خواص درمانی و دارویی زیادی دارد. خواص آرامش بخش گلاب باعث می شود که از آن در درمان بیماریهایی مثل افسردگی و اضطراب استفاده کنند. حتی بوییدن گلاب هم آرام بخش است. گلاب را میتوان به تنهایی خورد و همچنین میتوان از آن در تهیه ی انواع شیرینی ها و دسر ها و شربت ها و حلوا ها و … استفاده کرد.

در مراسم عزاداری از گلاب پاشیدن برای آرامش استفاده می کنند. گلاب عطری معنوی هم دارد که به همین دلیل از آن در زیارتگاه ها و حرم ها مصرف کرده و آن را به سر و روی زایران می پاشند و همین طور قبور ائمه را با گلاب اصل ایرانی شستشو می دهند. گلاب برای پوست هم خوب است و اسپری کردن آن روی صورت و یا مالیدن گلاب با پنبه به صورت باعث تمیز شدن پوست و همچنین شفاف سازی و روشن شدن رنگ پوست می شود.

مرکز خرید گلاب دو آتیشه کاشان

مرکز خرید گلاب دو آتیشه کاشان تولید کنندگان گلاب دو آتیشه کاشان به دلیل افزایش تقاضا در داخل و خارج از ایران روز به روز در حال افزایش می باشند. آن ها این محصول را به مقدار زیاد تولید کرده و در شیشه هایی مناسب بازار داخلی و صادرات به بهترین شکل ممکن بسته بندی می نمایند. این تولید کنندگان از طریق سایت و فروشگاه های آنلاین به طور اینترنتی به فروش این محصول می پردازند.

شماخریدار گرامی می توانید با مراجعه به سایت و انتخاب نوع و مقدار محصولی که لازم دارید و با توجه به قیمت آن، به راحتی ثبت سفارش کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها، سوپر مارکت ها و عطاری های معتبر و … این محصول را به صورت حضوری خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.