طعم بی نظیر شیره انگور امسال ملایر توسط تستر دنیای مجازی تایید شد

روغن هسته انگور فواید زیادی برای بدن ما دارد و اگر به دنبال یک مرطوب کننده کاملا طبیعی برای افزودن به روتین مراقبت از پوست خود یا روغن آشپزی سالم برای قلب خود هستید، به شیره انگور امسال ملایر توجه نکنید و روغن هسته انگور روغنی است که در طی فرآیند شراب سازی از دانه های انگور استخراج می شود.

روغن هسته انگور به دلیل خواص آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی و ضد التهابی غنی می تواند برای سلامت و پوست شما مفید باشد و فواید روغن هسته انگور برای سلامتی روغن هسته انگور دارای طعم ملایم و خنثی است که آن را برای پخت و پز عالی می کند.

بنابراین، در حالی که هنوز می توانید آن را به پوست و موی خود بمالید، مقداری به وعده غذایی بعدی خود اضافه کنید تا از این فواید بالقوه برای سلامتی بهره مند شوید و که برای سلامت قلب شما بهتر از چربی های اشباع و ترانس هستند و با این حال، علم هنوز در مورد اینکه آیا امگا 6 سلامت قلب را ارتقا می دهد یا خیر، درهم آمیخته است و آنچه می دانیم این است: یک بررسی تحقیقاتی در سال 2018 مصرف امگا 6 را با کاهش خطر حمله قلبی مرتبط دانست.

شیره انگور امسال ملایر

با این حال، همان بررسی هیچ ارتباطی بین مصرف امگا 6 و سلامت کلی بهتر قلب پیدا نکرد و تحقیقات قدیمی‌تر در سال 2006 نشان داد که مصرف بیشتر امگا 6 در مقایسه با امگا 3 می‌تواند منجر به التهاب مضر قلب شود و بنابراین، آیا روغن هسته انگور یک شستشو در دنیای سلامت قلب است؟ اسیدهای چرب می توانند در زمین باشند.

سپس دوباره، محتوای ویتامین E موجود در روغن می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون آسیب رسان به قلب کمک کند و غنی از آنتی اکسیدان روغن گریپ فروت می تواند در مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد یک شوالیه در یک زره براق (براق؟) باشد و زیرا مقدار زیادی ویتامین E، یک آنتی اکسیدان محلول در چربی وجود دارد.

آنتی اکسیدان ها از شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند، مولکول های در گردش که به آرامی سلول های شما را از بین می برند , بنابراین، روغن هسته انگور می تواند به طور غیرمستقیم به شما کمک کند تا با آسیب هایی که باعث پیری زودرس و سرطان می شود مبارزه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.