عرضه عمده گلاب صنعتی اصل

گلاب صنعتی‌ در بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی عرضه می شود که دارای حجم لیتری می باشند. تولیدکنندگان این محصول عموما بسته بندی هایی نیز با حجم زیاد عرضه می نمایند که عموما برای صادرات در نظر گرفته می شود. عرضه عمده گلاب صنعتی اصل با عطر فوق العاده و کیفیت درجه یک در قیمت مناسب صورت می گیرد. عرضه گلاب صنعتی اصل به صورت آنلاین نیز انجام می شود.

عرضه عمده گلاب صنعتی اصل

مقایسه گلاب صنعتی با گلاب سنتی اصل

مقایسه گلاب صنعتی با گلاب سنتی اصل

امروزه تولیدکنندگان گلاب صنعتی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری روز دنیا، این محصول را در حجم های مختلف تولید و عرضه می نماید. در کارخانجات تولید این محصول دو نوع گلاب ارائه می شود: گلاب خوراکی و گلاب غیر خوراکی

گلاب خوراکی عموما برای مصارف آشپزی و شیرینی پزی به کار می رود ولی نوع غیر خوراکی آن صرفا به جهت موضعی برای خواص آن یا استفاده از عطر محصول جهت شستشوی مزار انجام می شود.

گلاب سنتی از دیرباز از مراحل تولید طولانی تری برخوردار بوده است. تولید این‌ محصول عموما از دیگ های حرارتی که دارای درب محکمی جهت حفظ بخار حاصله از حرارت می باشد، استفاده می شود. عموما دخالت دست در تولید گلاب سنتی بیشتر از نوع صنعتی می باشد ولی مصرف گل محمدی تازه در تولید گلاب سنتی به وفور صورت می گیرد.

گلاب سنتی اصل با داشتن خلوص بالا عموما برای آرامش اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده موضعی این محصول برای رشد موی سر، کاهش التهابات حساسیت، راحتی خواب و …. به تجویز پزشک می باشد.

قیمت عمده گلاب صنعتی اصل

قیمت عمده گلاب صنعتی اصل

قیمت عمده گلاب صنعتی اصل با توجه به نوع خوراکی و غیر خوراکی تعیین می شود. محصول مزبور در نوع خوراکی از قیمت بالاتری برخوردار است چرا که هزینه تولید این نوع گلاب بیشتر بوده و نیاز به استفاده از تجهیزات خاصی جهت استریلیزه کردن محصول دارد که این امر هزینه تولید را به مراتب افزایش و قیمت تمام شده را بالا می برد.

عرضه گلاب صنعتی در حجم کیلویی و گرمی صورت می گیرد. این محصول با بسته بندی های شیشه ای در حجم ۵۰۰ گرم برای مصارف خانگی مناسب می باشد که میزان فروش بالایی را در بازار دارد. نوع بسته بندی پلاستیکی این محصول در حجم های بیشتر مانند ۴ کیلویی و… می باشد که عموما توسط رستوران داران، مراکز طبخ حلوا و شیرینی خریداری می شود. تولید داروهای موضعی نیز برای استفاده در رشد مو و رفع حساسيت با استفاده از گلاب صنعتی‌ انجام می شود.

مصرف کنندگانی که از حجم بالایی از مصرف محصول را در طول روز یا هفتگی دارند، با تهیه نوع عمده از صرفه جویی عالی در هزینه خرید بهره می برند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.