عرضه مستقیم گلاب سبک

گلاب سبک جزو پر مصرف ترین و معروف ترین عرقی[ات گیاهی، محسوب شده و گزینه بسیار مناسبی برای مصارف خانگی می باشد. عرضه مستقیم گلاب سبک در بازار فروش، توسط تولیدکنندگان آن صورت گرفته و متقاضیان بسیاری در داخل و خارج کشور دارا می باشد و سود بسیاری از طریق عرضه گلاب سبک نصیب تولیدکنندگان می شود جالب است که کمی درباره عرق نعنا طوبی بیشتر بخوانیم.

عرضه مستقیم گلاب سبک

دسته بندی انواع مختلف گلاب

دسته بندی انواع مختلف گلاب گلاب یکی از پر خاصیت ترین عرقی[ات گیاهی بوده و علاوه بر مصارف خانگی، خواص درمانی بسیاری دارد.

دسته بندی انواع مختلف گلاب بر اساس غلظت و میزان عصاره گلاب در هر لیتر آن بوده که شامل گلاب سنگین، گلاب سبک، گلاب دو آتیشه و گلاب پس آب می باشد. گلاب سنگین دارای ۳۵ درصد اسانس گل محمدی بوده و در واقع دارای ۳۵ درصد گلاب خالص می باشد، اما میزان عصاره گل در نوع سبک آن تنها ۱۵ درصد می باشد.

گلاب اصل و با کیفیت دارای مزه ای تلخ و گس مانند بوده و بی رنگ و شفاف می باشد، طبع گرمی داشته و برای تقویت اعصاب مفید بوده و خاصیت آرام‌ بخشی نیز دارد. شرکت فروش گلاب با توجه به نوع گلاب، قیمت تولیدات خود را مشخص کرده و به بازار مصرف عرضه می کند.

باید اشاره نمود که گلاب سبک قیمت پایین تری نسبت به گلاب سنگین داشته، و دارای عطر و بوی کمتری نسبت به گلاب سنگین می باشد.همچنین در گلاب سنگین به دلیل بالاتر میزان عصاره گل محمدی، تلخی بیشتری نسبت به گلاب سبک احساس می شود، اما این تلخی سریع از بین رفته و باقی نمی ماند.

مرجع فروش گلاب سبک

 مرجع فروش گلاب سبک تولیدکنندگان گلاب، مقدار مشخصی گل محمدی را در دیگ آب جوش ریخته و توسط عمل تقطیر، فرآیند گلاب گیری را آغاز می کنند. برای به دست آوردن گلاب سبک، ۸۰ لیتر آب را درون دیگ گلاب گیری می ریزند و سپس ۱۰ تا ۲۰ کیلو گل محمدی تازه را به آن افزوده، که پس از عمل تقطیر حدود ۴۰ لیتر گلاب سبک به دست می آید.

تولیدکنندگان برای به دست آوردن گلاب مرغوب از بهترین مواد اولیه استفاده کرده و مراحل تولید را کاملا اصولی و بهداشتی انجام می دهند. گلاب مرغوب ماندگاری بالایی داشته و مدت ها بو عطر خود را حفظ می کند. با توجه به کیفیت خوب و مناسب بودن قیمت گلاب سبک، این نوع گلاب از تقاضای بالایی در بازار مصرف برخوردار می باشد.

مرجع فروش گلاب سبک با عرضه محصولات با کیفیت و مرغوب، نیاز بازار های داخلی و خارجی را تامین نموده و به این طریق توانسته رضایت خریداران را به خوبی جلب نماید. مرکزخرید گلاب سبک، بهترین و با کیفیت ترین انواع گلاب خالص را به بازار ارائه کرده و توانسته نیاز بسیاری از مشتریان عمده داخلی و خارجی را تامین کند در این میان نگاهی هم به عرق نعنا دو آتیشه هم بی اندازیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.