عرضه مستقیم گلاب طبیعی 1 لیتری

گلاب طبیعی 1 لیتری جزو پرمصرف ترین موادی است که در بیان ایرانیان رواج دارد. گلاب یک ماده بسیار خوش بویی است که از گل خوش بوی محمدی گرفته می شود در واقع به عرق این گل که در هنگام دادن گرما به دست می آید گلاب می گویند. در واقع گلاب به غیر از خوش بویی که دارد و آن را در عطر سازی استفاده می کنند، از آن در طبخ غذا ها استفاده کرده و برای دادن عطر خوب به غذا ها از آن استفاده می کنند. بعضی از افراد هم جدای از مصارف خوراکی برای درمان و استفاده های دارویی هم از آن استفاده می کنند.

عرضه مستقیم گلاب طبیعی 1 لیتری

آشنایی با نحوه تشخیص گلاب طبیعی

آشنایی با نحوه تشخیص گلاب طبیعی برای تشخیص گلاب طبیعی در وهله اول کافیست که درب بطری مورد نظر را باز کرده و آن را استشمام کنید. در صورت وجود بوی ترشیدگی (ماندگی) نشانگر این است که گلاب یا مدت بسیار زیادی در مغازه مانده یا این که مواد به کار رفته در آن درجه 1 نبوده است. دومین عاملی که باعث می شود گلاب اصل را از غیر اصل تشخیص دهید رنگ ان است، اگر رنگ گلاب روشن و شفاف ، بدون وجود رسوبات باشد بدین معناست که گلای اصل است ولی اگر رنگی غیر سفیدی و شفافیت آن کم باشد نشانگر این است که گلاب طبیعی نبوده و با اسانس ها تهیه شده و اصل نیست.

مرحله سوم باید توجه داشته باشیم که گلاب مدنظر ما چه طعمی را دارد. اگر گلاب طعمی سنگین و تلخی را دارد نشان می دهد که گلاب اصل و تازه است و در صورت بوییدن آن متوجه عطر بسیار زیاد آن می شوید ولی اگر عطر و رایحه ای معمولی و کمی را داشت بدانید که گلاب اصل نیست. مرحله ی بعد که کمی منطقی تر به نظر می رسد قیمت آن است. قاعدتا گلابی که قیمت پایین تری دارد کیفیت کمتری را نسبت به دیگر گلاب ها دارد و گلاب با مارک بهتر و گران تر نشان از اصالت ان است. گلاب را ماده ای آرام بخش می دانند که اگر آن را بر روی محل خواب تان اسپری کنید اعصاب روان آرامی خواهید داشت.

سفارش عمده گلاب طبیعی 1 لیتری

سفارش عمده گلاب طبیعی 1 لیتری برای خرید گلاب لیتری می توانید به فروشگاه های عطاری مراجعه بفرمایید و از آن جا گلاب را تهیه کنید. ولی اگر می خواهید گلاب را از مرکز تولید و یا به صورت عمده خریداری کنید باید به شهر های کاشان و قمصر سفر کنید و از کسانی که در تولید انبوه گلاب کار می کنند درخواست عمده گلاب را بفرمایید. در این شهر ها با استفاده از دیگ های مخصوص، به میزان بسیار بالا و عمده، در روز گلاب تولید می کنند و آن را بسته بندی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.