فروشگاه عرضه گلاب خالص مرغوب

گلاب محصولی است که از دیر باز بسیار محبوب بوده که از آن در تهیه غذا ها و انواع دسر ها استفاده می‌کنند. فروشگاه اینترنتی ما در زمینه عرضه گلاب خالص فعالیت دارد و انواع با کیفیت این محصولات را ارائه می دهد. مصرف گلاب برای بدن فواید زیادی دارد و اکثر پزشکان مصرف آن را توصیه می کنند.

فروشگاه عرضه گلاب خالص مرغوب

مراحل تهیه گلاب خالص درجه یک

مراحل تهیه گلاب خالص درجه یک

گلاب از جمله محصولاتی است که در کشور ما تولید می‌ شود. امروز تولید گلاب هم به‌ صورت سنتی و هم به‌ صورت صنعتی انجام می شود. بیشترین گلاب‌ گیری در شهر کاشان انجام می‌گیرد. ما در این‌جا روش تولید گلاب به‌ صورت سنتی را برای شما توضیح خواهیم داد.

در این روش مقادیر مشخصی از گل محمدی را در درون دیگ‌ های مسی می‌ریزند و آن را با آب پر می‌کنند و سپس آن را بر روی حرارت قرار می‌دهند و درپوش آن را می‌بندد و سپس به کمک زنجیرها که به همدیگر متصل هست آن‌ ها را محکم می‌کنند. در این‌جا از واشر های پلاستیکی استفاده می‌کنند که بین درپوش دیگ وجود دارد و از هدر رفتن بخار جلوگیری می‌کند.

روی در پوش سوراخ‌ هایی وجود دارد که به وسیله آلومینیومی دیگ را به پارچه های دسته‌دار مسی وصل می‌کنند. در نتیجه بخاری که از تقطیر محتویات دیگ به وجود می‌آید از طریق لوله‌ ها به داخل پارچه درون دیگ مسی دیگر هدایت داده می‌شود و در نتیجه گلاب را می‌ سازند.

مدت‌ زمان گلاب‌ گیری با روش سنتی حدود چهار تا هشت ساعت است. همچنین گلاب با روش صنعتی تولید می‌شود که در آنجا با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌ های پیشرفته‌ ای است و مدت‌ زمان گلاب‌ گیری افزایش پیدا می‌ کند و به‌ همین خاطر گلاب‌ گیری در حجم بالا صورت می‌گیرد. گلاب های حاصله به بازار توزیع می شوند تا به دست مشتریان برسد. این محصولات بر حسب کیفیتی که دارند با قیمت های مختلفی عرضه می شوند.

صادر کنندگان گلاب خالص مرغوب

صادر کنندگان گلاب خالص مرغوب

گلاب از جمله محصولات بسیار پر طرفداری است که اکثر مردم امروز از آن استفاده می‌ کنند. گلاب طبیعی و اصل از جمله محصولاتی است که امروزه در بازار به‌ سختی پیدا می‌شود. زیرا انواع خالص آن کمتر بوده و مواد دیگری از قبیل آب به آن اضافه می‌ شود. شما برای خرید گلاب درجه‌یک می‌ توانید به فروشگاه‌ ها و مراکز خرید معتبر مراجعه کرده و همچنین از برند های معتبر خرید خود را انجام دهید.

به شما توصیه می‌ کنیم برای خرید محصول با کیفیت و با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید. فروشگاه ما در زمینه عرضه انواع مختلفی از محصولات فعالیت دارد و محصولات خود را هم به‌ صورت عمده و هم خرده برای شما عزیزان عرضه می‌کند.

1

  1. همه چیز عالی از بسته بندی گرفته تا عطر و طعم

    طعم بسیار مطلوب

    بسته بندی بسیار شکیل

    عطر رضایت بخش

    امتیازم از 100 بهش 90 هست

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.