فروش عمده گلاب سنتی صادراتی

ایران یکی از صادرکنندگان بزرگ گلاب می باشد و محصول مرغوبی را می تواند تولید کند یکی از مرغوب ترین و خالص ترین گلاب، گلاب سنتی صادراتی است که به روش تقطیر صورت می گیرد.

گلاب مصرف خوراکی و در پخت غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین مصرف درمانی نیز می باشد بسیار پر خاصیت است یکی از عرقیات پرطرفدار و پرکاربرد می باشد و پرفروش ترین عرقیات است.

فروش عمده گلاب سنتی صادراتی

گلاب سنتی چگونه تولید می شود؟

گلاب سنتی چگونه تولید می شود؟

ایران جزو اولین کشورهایی در جهان بود که تولید گلاب را انجام داد. اولین کشت گل محمدی در شهر میمند فارس بود اما به مرور زمان این امکان پذیر شد تا در کاشان هم کشت شود که در حال حاضر یکی از بزرگترین کشت گل محمدی در کاشان می باشد.

برای تهیه گلاب سنتی ابتدا باید گل محمدی را که تازه چیده شده است و به صورت ارگانیک پرورش و رشد یافته است را با آب مخلوط کنید میزان آب باید سه برابر حجم گل محمدی باشد و بعد از آن دیگ های بزرگ را روی حرارت گذاشته و محکم می بندند و نمی‌گذارند روزنه ای وجود داشته باشد. با این روش اجازه خروج بخار از ظرف را نمی‌دهند. زمانی که دیگ به جوش آمد بخار آن را از لوله هایی که به دیگ متصل است به درون پارچ های مسی هدایت می کنند و این پارچ ها و ظروف، در آب های سرد و یخی قرار دارد.

بخار ها شروع به سرد شدن می کند و تبدیل به مایع می شود و این گونه گلاب سنتی تولید می گردد که کل این فرآیند حدود چهار ساعت زمان می برد قیمت گلاب صادراتی و مرغوب گران می باشد. چرا که از مقدار زیادی گل محمدی استفاده شده است.

امروزه گلاب گیری را بیشتر به صورت صنعتی تولید می کند چراکه وقت کمتری در آن صرف می شود و همین که سریعتر به نتیجه دلخواه می رسند و از دستگاه های پیشرفته و مجهز استفاده می کنند و کار سریع تر انجام می شود. فصل گلاب گیری در اواخر اردیبهشت ماه می باشد.

بازار خرید گلاب سنتی صادراتی

بازار خرید گلاب سنتی صادراتی تولید گلاب صادراتی توسط کارخانه ها انجام می گردد. برای تهیه این نوع گلاب باید از طریق نمایندگان کارخانه فروش گلاب به صورت عمده و کلی سفارش و خریداری کرد و به بازار خرید و فروش عرضه و ارسال نمود. استفاده از گلاب در بسیاری از مواد خوراکی کیک و شیرینی جات مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل اگر خرید از این شرکت از طریق تماس تلفنی و به صورت عمده انجام شود علاوه بر مناسب بودن قیمت، از نظر حمل و نقل و هزینه های دیگر معقول به صرفه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.