فروش ویژه گلاب خالص اعلاء

حتما همه شما تا به حال از خواص اعجاب آور گلاب شنیده‌اید و می‌دانید که این محصول یکی از عرقیات مفید و ارزشمند بوده می‌تواند در سلامت بدن بسیار موثر باشد. گلاب خالص کرمان عطر و بوی بسیار خوب داشته و کیفیت بالای آن زبانزد خاص و عام است. این محصول در انواع مختلف تهیه و تولید شده که هر کدام از آن‌ها حساسیت و کیفیت مختص خود را دارا می باشند. فروش ویژه گلاب خالص اعلاء به صورت مستقیم با کیفیت عالی و درجه یک در بسته بندی های متنوع و در وزن‌های گوناگون از طریق تولید کنندگان امکانپذیر می باشد.

فروش ویژه گلاب خالص اعلاء

مراحل ساخت گلاب خالص اعلاء

مراحل ساخت گلاب خالص اعلاء همان طور که می دانید بسیاری از ساکنان شهر کاشان تقریبا از اوایل اردیبهشت ماه شروع به گلابگیری می کنند. گلابگیری به دو صورت سنتی و صنعتی صورت می پذیرد، در روش سنتی برای تهیه گلاب، از دیگ یا ظرف بزرگی استفاده می شود و نحوه تولید گلاب خالص کاشان به این صورت است که ابتدا گلبرگ های گل محمدی را جدا می کنند و در داخل دیگ می ریزند و بعد به میزان دو برابر وزن گلبرگ ها به دیگ آب اضافه می کنند و بعد شعله را روشن می کنند تا آب درون دیگ جوش بیاید. بعد از این که آب جوش آمد، شعله را کم می کنند.

لازم به ذکر است دیگ توسط لوله هایی به پارچ مسی بزرگی متصل است که این پارچ داخل آب سرد قرار داده شده است. بعد از بخار شدن آب داخل دیگ، بخار از طریق لوله به سمت پارچ هدایت می شود و از آن جا که پارچ در داخل آب سرد قرار گرفته است، فرایند تقطیر صورت می پذیرد و بخار به مایع تبدیل می شود. این مایع همان گلاب است که عطر و بوی فوق العاده ای دارد.

توزیع کننده گلاب خالص اعلاء

توزیع کننده  گلاب خالص اعلاء مرکز توزیع گلاب اعلاء در راستای نیاز بازار این محصول با کیفیت را عرضه می نماید. البته این مرکز علاوه بر گلاب، عصاره و اسانس گلاب را نیز در اختیار خریداران محترم قرار می دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید گلاب سنتی کاشان به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید.

خرید گلاب اعلاء به صورت اینترنتی این مزیت را برای شما به همراه دارد که ضمن آگاهی از قیمت روز این محصول می توانید به راحتی و بدون طی مسافت از سراسر کشور این گلاب خالص و خوشبو را سفارش دهید و از مزایای خرید اینترنتی بهره ببرید. یادآوری می شود قیمت گلاب کاشان مانند سایر محصولات به نرخ روز است و با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد. البته میزان خرید گلاب به صورت عمده یا جزئی نیز در قیمت این محصول تاثیر گذار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.