فروش گلاب درجه یک سنتی

ایران به دلیل داشتن ماده ی اولیه ی گلاب یعنی گل محمدی، یکی از با کیفیت ترین تولیدات را دارد، گلاب درجه یک سنتی در شهرهای محتلف ایران تهیه می شود که شهر کاشان و شیراز به دلیل کشت گل های با کیفیت، مرغوب ترین نوع گلاب را دارند.گلاب به صورت انبوه و جزئی تولید و بسته بندی می شود؛ و برای کاربردهای مختلف روانه ی بازار می شود. معمولا خود تولیدکنندگان و یا نمایندگان فروش، وظیفه ی عرضه و عروش این محصول را بر عهده دارند.

فروش گلاب درجه یک سنتی

دانستنی هایی درباره گلاب سنتی

دانستنی هایی درباره گلاب سنتی

گلاب ماده ای خوشبو و مفید است که در گروه پرطرفدارترین و پر مصرف ترین عرقیجات قرار می گیرد.گلاب از ترکیب گل های محمدی و آب تشکیل شده که تغییر در میزان هر کدام نوع متفاوتی از گلاب را به ما می دهد.گلاب برای مصارف خوراکی، درمانی و تهیه محصولات ارایشی کاربرد دارد.که البته گلاب خوراکی با گلاب های دیگر متفاوت است که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

برای تهیه گلاب غنچه ی گل ها باید باز شده باشد تا با داشتن عطر و بوی بالا محصولی با کیفیت تولید شود.در روش سنتی گل و مقدار مناسب آب را در دیگ های مسی ریخته، و با دادن حرارت باعث تقطیر آب یا عرق به دست امده می شوند که طی فرایندی به بیرون هدایت و درون ظرف ریخته می شود.گلاب ها انواع مختلفی دلرند که به نیزان گل و اب یا گلابی که برای تهیه ی ان استفاده می شود بستگی دارد. انواع گلاب عبارتند از:

  • گلاب سنگین
  • گلاب سبک
  • گلاب دو آتیشه
  • گلاب سه آتیشه
  • گلاب پس آب

در این بین گلاب درجه یک همان گلاب سنگین است که غلظت و کیفیت و بوی بهتری دارد؛ در تهیه ی گلاب چند آتیشه نیز از اب به جای گلاب استفاده می شود و معمولا در اندازه های کمتری به دلیل غلظت بالا و طعم تلخی که دارد تولید می شود و در نهایت نوع ضعیف گلاب همان گلاب پس اب است که از تفاله های گل مجددا گلابگیری می شود.

سفارش گلاب درجه یک سنتی

سفارش گلاب درجه یک سنتی

گلاب ایرانی یکی از مرغوب ترین هاست که در شهرهای مختلف ایران تولید می شود اما گلاب کاشان، جایگاه ویژه ای در بین عموم دارد و کیفیت و مرغوبیت ان زبانزد است تا جایی که از این گلاب برای غبارروبی و شستن کعبه استفاده می شود؛ فروشگاه های زیادی در ایران عرضه ی این محصولات را بر عهده دارند اما گاهی محصولات فیک را با برند های معتبر به فروش می رسانند پس لازم است که از فروشگاه های معتبر خریداری شود. چرا که نوع گلال و تاریخ تولید ان مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.