قرار دادن فن گرمایشی قیمت هودی را افزایش می دهد

میدونی که من عاشق هودی هستم و باید بدانید که مانند اکثر مردم، من متوجه شده‌ام که هودی‌ها دارای توشه‌های فرهنگی هستند که پوشیدن آن‌ها همیشه تداعی می‌شود.

تحقیقات در مورد «چرا» چندان به دست نیامد. اینکه مورخان فرهنگی و روانشناسان بیشتری در مورد نمادهای هودی و کت بلند مردانه تحقیق نکرده اند، مرا شگفت زده می کند.

از این گذشته، این پدیده فقط ظاهر نشد. انجمن‌های کنونی را کنار بگذارید و تداعی‌های تاریخی را خواهید یافت که به قرن‌ها قبل می‌رسد – به طلوع وجود هودی در هزاران سال گذشته. (حتی خیلی وقت پیش، مرگ کلاه بر سر داشت.)

اگرچه در طول سال‌ها، اطلاعات محکمی برای دلایل و دلایل توشه فرهنگی هودی‌ها با الگوی جیب هودی پیدا نکردم، بیایید آنچه را که پیدا کردم (و چند مورد از چیزهایی که حدس می‌زنم) را مرور کنیم.

زمینه: تاریخچه هودی
هودی‌ها – عمدتاً شنل‌ها و لباس‌های شنل مانند با کلاه‌های متصل – در هنر یونان و روم باستان ظاهر می‌شوند. اگرچه من عمدتاً تحصیلات غربی داشته‌ام و کمتر از آنچه باید درباره فرهنگ‌ها و تاریخ‌های شرق می‌دانم.

تصور می‌کنم هودی‌ها در شرق حداقل به همان اندازه در دوره کلاسیک غربی ظاهر شدند و قیمت هودی دخترانه زمستانی در این منطقه افزایش یافت.

به بعد، هودی ها همچنان در قرون وسطی رواج یافتند، همانطور که تصاویر مربوط به دوره زمانی نشان می دهد. مردان و زنان قرون وسطایی برای مقاصد مختلف در طبقه‌ها ی مختلف اجتماعی، از زنان اشرافی شیک که برای سفر شنل‌های مقنعه‌ای به تن می‌کردند تا افراد فقیری که شنل‌های پارچه‌ای درشت برای گرما می‌پوشیدند، هود می‌پوشیدند.

تاریخ‌دانان فرهنگی با بزرگ‌نمایی بیشتر در زمان، قهرمان (که در آن زمان به عنوان شرکت بافندگی Knickerbocker شناخته می‌شد) را با ساختن هودی پیراهن کش سبک مدرن، مملو از بند کشی و جیب کانگورو، اعتبار می‌دهند.

قیمت هودی مدرن که به عنوان لباس ورزشی در نظر گرفته شده بود، همانطور که انتظار می رفت توسط ورزشکاران و همچنین توسط بچه های اسکیت بورد و هیپ هاپ و سایر جنبش های ضد فرهنگ و توسط مدیران غیر سنتی – مانند مارک زاکربرگ از شهرت فیس بوک – خریداری شد.

به طور خلاصه، هودی ها در طول هزاران سال اهداف زیادی را برای افراد زیادی در انواع مختلف انجام داده اند.

 

  • منابع:
  1. The Complex Symbolism behind the Hoodie
  • تبلیغات:
  1. حمل سنگ مرمر 10 تنی چگونه صورت می گیرد؟
  2. کودکی که خوردن رازیانه برایش حکم مرگ را دارد.
  3. آیا سوهان یکی از شیرینی های بومی ایرانی است؟
  4. لاکتوز شیر باعث دیابت نمی شود!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.