قیمت عمده گلاب خالص کاشان

گلاب کاشان از جمله محصولات معروف و مشهور شهر کاشان به شمار می آید که این محصول در انواع شیرینی ها، کیک ها، شربت ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این گلاب کاشان بسیار خوشبو است و خواص فراوانی برای سلامتی بدن دارد به همین سبب این محصول از بازار فروش بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا فروش ویژه گلاب خالص کاشان صورت می پذیرد و فرصتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا از قیمت گلاب خالص کاشان مطلع شده و آن را با بهترین قیمت خریداری کنید.

قیمت عمده گلاب خالص کاشان

گلاب خالص کاشان چگونه تولید می شود؟

گلاب خالص کاشان چگونه تولید می شود؟ همان طور که می دانید بسیاری از ساکنان شهر کاشان تقریبا از اوایل اردیبهشت ماه شروع به گلابگیری می کنند. گلابگیری به دو صورت سنتی و صنعتی صورت می پذیرد. در روش سنتی برای تهیه گلاب، از دیگ یا ظرف بزرگی استفاده می شود و نحوه تولید گلاب خالص کاشان به این صورت است که ابتدا گلبرگ های گل محمدی را جدا می کنند و در داخل دیگ می ریزند و بعد به میزان دو برابر وزن گلبرگ ها به دیگ آب اضافه می کنند و بعد شعله را روشن می کنند تا آب درون دیگ جوش بیاید.

بعد از این که آب جوش آمد، شعله را کم می کنیم. لازم به ذکر است دیگ توسط لوله هایی به پارچ مسی بزرگی متصل است که این پارچ داخل آب سرد قرار داده شده است. بعد از بخار شدن آب داخل دیگ، بخار از طریق لوله به سمت پارچ هدایت می شود و از آن جا که پارچ در داخل آب سرد قرار گرفته است، فرایند تقطیر صورت می پذیرد و بخار به مایع تبدیل می شود. این مایع همان گلاب است که عطر و بوی فوق العاده ای دارد.

عرضه کننده گلاب خالص کاشان

عرضه کننده گلاب خالص کاشان مرکز توزیع گلاب کاشان در راستای نیاز بازار این محصول با کیفیت را عرضه می نماید. البته این مرکز علاوه بر گلاب، عصاره و اسانس گلاب را نیز در اختیار خریداران محترم قرار می دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید گلاب سنتی کاشان به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید.

خرید اینترنتی این مزیت را برای شما به همراه دارد که ضمن آگاهی از قیمت روز این محصول می توانید به راحتی و بدون طی مسافت از سراسر کشور این گلاب خالص و خوشبو را سفارش دهید و از مزایای خرید اینترنتی بهره ببرید. یادآوری می شود قیمت گلاب کاشان مانند سایر محصولات به نرخ روز است و با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد. البته میزان خرید گلاب به صورت عمده یا جزئی نیز در قیمت این محصول تاثیر گذار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.