قیمت نهایی گلاب گل محمدی

قیمت فروش گلاب گل محمدی با سایر گلاب های تهیه شده از گل های سرخ متفاوت است. چون گل محمدی دارای فواید بسیار بی نظیری بوده که باعث عامه پسند بودن آن می شود.

خواص خوراکی و درمانی و آرایشی گل محمدی به طبع در گلابی که از آن درست می شود، هرچه بیش تر و بهتر موجود است. و این باعث افزایش قیمت گلاب گل محمدی می شود.

قیمت نهایی گلاب گل محمدی

مراحل صادرات گلاب گل محمدی درجه یک

مراحل صادرات گلاب گل محمدی درجه یک اکثر افراد فکر می کنند، گلاب فقط در سوگواری و یا تهیه شیرینی و غذا استفاده می شود، در حالی که از گلاب در بسیاری از موارد دیگر از جمله در صنایع آرایشی و بهداشتی از آن استفاده می شود.

گلاب بخاطر عطر بسیار خوبی که دارد، در ساخت عطرها و ادکلن ها بسیار مورد استفاده قرا ر می گیرد. و به عنوان آبرسان قوی با pH طبیعی بدن در کرم های مرطوب کننده و تونر های آرایشی استفاده می شود.

چون تونرهای شیمیاییph مضری دارند صدمات زیادی بر پوست وارد می کنند. ولی استفاده از گلاب در این تونرها باعث می شود ph این محصول با ph طبیعی بدن یکسان شود و لطمات کمتری به پوست بزند.

استفاده هر شب از گلاب باعث آبرسانی و بسته شدن منافذ پوستی می شود ،به طوری که پس از یک هفته شاهد تغییرات عمده در پوست خود خواهیم بود. ترمیم پوست از خواص بارز گلاب گل محمدی در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی است.

برای درست کردن شامپو های نرم کننده و گره بازکن ها از گلاب استفاده می شود. ولی بعلت شیمیایی بودن و مضر بودن بهتر است ،درخانه با آمیختن گلاب ،آب و یکی از روغن های پسته، آرگان، نارگیل و…اسپری درست کنیم و از آن برای نرم کردن و باز کردن گره مو در منزل استفاده کرد.

در محصولات بهداشتی نیز برای ساخت صابون و شیر پاک کن از گلاب گل محمدی هم بصورت صنعتی وهم به صورت خانگی استفاده می شود.

مورد دیگرمصرف گلاب گل محمدی در مصارف پزشکی از جمله: تمیز کردن چشم، تسکین درد، ضد افسردگی و آرام بخش قوی بخصوص در مراسمات عزاداری، رفع سر درد های میگرنی و بی خوابی، رفع مشکلات یبوستی و گوارشی به علت دارا بودن مواد ملین، از بین بردن آفت های دهانی و لثه ای است.

بازار خرید گلاب گل محمدی

بازار خرید گلاب گل محمدی خرید گلاب گل محمدی برای مصارف بهداشتی، آرایشی بصورت عمده برای مصارف صنعتی و جزئی برای مصارف خانگی با قیمتی بسیار مناسب و بهداشتی در مجموعه تولیدی ما فراهم است.

مجموعه تولیدی ما در کاشان با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین گل های محمدی اقدام به تولید گلاب گل محمدی، اسانس های غلیظ گل محمدی و….می کند. و تنها دلیل تلاش این مجموعه رضایت مشتریان عزیز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.