ماشین آتش نشانی اسباب بازی بزرگ که قابلیت آموزش ایمنی به کودکان را دارد!

اگر کودک شما عاشق بازی های تخیلی است، ماشین آتش نشانی اسباب بازی بزرگ می تواند به او کمک کند تا دنیایی در مورد آتش نشانی بسازد.

این مجموعه 15 تکه تماما از چوب ساخته شده و شامل آتش نشانان، ماشین آتش نشانی، ست آشپزخانه و هلیکوپتر می باشد.

کودک شما می تواند با باز و بسته کردن درهای گاراژ کامیون را در داخل ایستگاه آتش نشانی پارک کند. همچنین می توان آن را به طور جداگانه چرخاند تا در صورت نیاز “پاسخ دهد”.

اسباب بازی

وقتی ماشین آتش نشانی به تنهایی کار می کند، تایرهای بادوامی دارد که به آن اجازه می دهد روی هر سطحی بغلتد. برای سنین سه به بالا طراحی شده است.

این بسته لگو که برای کودکان پنج سال به بالا طراحی شده است، می تواند اولین شاهکار کودک شما باشد. دارای 214 قطعه است، بنابراین برای افراد ضعیف مناسب نیست.

اما این یک فعالیت بزرگ والدین و فرزند است که با هم انجام دهید.

پس از مونتاژ، نردبان را می توان چرخاند و گسترش داد. شلنگ را نیز می توان باز کرد و به شخصیت ها وصل کرد. این مجموعه با دو مجسمه آتش نشان و آتش تقلبی همراه است.

این کامیون روشی ایمن و مناسب برای سن برای معرفی ماشین های آتش نشانی به نوزاد شما است. این محصول برای کودکان یکسال و بزرگتر طراحی شده است و فاقد فتالات، BPA و PVC است.

همچنین با استانداردهای غذایی FDA مطابقت دارد، بنابراین دیگر نگران لیسیدن آن توسط فرزندتان نخواهید بود.

این کامیون دارای سه نردبان است دو تای آنها قابل جابجایی هستند و نردبان بالایی می تواند 360 درجه بچرخد. با وزن تنها 1.4 پوند، حمل و فشار برای کودک شما آسان است.

از آنجا که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است، می توانید آن را تمیز و عاری از میکروب نگه دارید.

ماشین آتش نشانی Vebo با جزئیات بسیار تزئین شده است تا دقیقاً شبیه یک ماشین آتش نشانی واقعی باشد. در بالای کامیون، نردبان را می توان چرخاند تا فرآیند نجات واقعی را تقلید کند.

کودک نوپای شما که برای دو سال به بالا طراحی شده است، می تواند دکمه ها را فشار دهد تا کامیون به جلو حرکت کند. همچنین به لطف باتری های AA شامل صداهای موتور و نجات، علاوه بر موسیقی، تولید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.