مراکز توزیع گلاب اصل کاشان

گلاب اصل کاشان از عرقیجات سنتی و بی نهایت خوش عطر و بو است که کاربرد زیادی دارد. از جمله در تهیه بسیاری از شیرینی ها و کیک ها استفاده می شود و همچنین به انواع نوشیدنی و شربت سنتی ایرانی رایحه خوش و دلپذیری می بخشد. در بسیاری از محصولات آرایشی و شوینده ایرانی نیز مقداری اسانس گلاب افزوده می گردد تا حس طراوت و تازگی را تداعی نماید.

مراکز توزیع گلاب اصل کاشان

آشنایی با نحوه نگهداری از گلاب

آشنایی با نحوه نگهداری از گلاب

عرقیات در بازار باید در شرایط محیطی مناسبی حفظ و نگهداری شود تا رایحه خود را حفظ کرده و فاسد نشود. از جمله آن که باید گلاب را داخل ظرف های شیشه ای رنگی با جنس خوب و دارای درب محکم بریزید و نگهداری کنید. درب آن بهتر است آلومینیومی و یا شیشه ای باشد‌. درب های فلزی و یا چوبی برای نگه داری گلاب مناسب نیستند. همچنین گلاب را نباید داخل بطری یا ظرف پلاستیکی و با درب پلاستیکی قرار دهید، زیرا مواد پلاستیک با محتویات گلاب اصل واکنش می دهد و ترکیبات مضری می سازد که نباید مصرف شود.

ضمن آن که باید گلاب را در جای خشک و خنک، به دور از نور مستقیم آفتاب قرار دهید. گلاب نیازی به نگهداری در داخل یخچال ندارد. همچنین برای نگهداری صحیح از گلاب، باید از ورود انواع آلوذگی به داخل ظرف آن جلوگیری کنید. نباید آب و هر نوع مایع دیگری را به گلاب بیفزایید چون باعث فساد و خرابی آن می شود. ضمن آن که پس از مصرف، درب شیشه گلاب را ببندید تا عطر خود را از دست ندهد.

همچنین باید به تاریخ انقضای گلاب نیز توحه کنید. معمولا این محصول تا یک سال پس از تولید قابل مصرف است. هنگام خرید بهتر است انواع گلاب بسته بندی و دارای مجوز وزارت بهداشت را خریداری کنید تا بتوانید تاریخ تولید و انقضای محصول را چک نمایید.

صادر کننده گلاب اصل کاشان

صادر کننده گلاب اصل کاشان

جهت خرید گلاب درجه یک تازه می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید تا ضمن آشنایی با محصولات ما از جمله گلاب دو آتیشه کاشان، و اطلاع از لیست قیمت آنها، همچنین از مزایای مشاوره با کارشناسان مجرب ما نیز برخوردار گردید. ضمن آن که جهت رفاه حال مشتریان عزیز، امکان خرید انواع گلاب کاشان از طریق این وب سایت به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز فراهم می باشد.

شرکت نیشا گل با عرضه بهترین عرقیات در کاشان در سراسر کشور و همچنین صادرات این محصول به بسیاری از کشور های دنیا، در خدمت مشتریان محترم می باشد. ضمنا سفارش و خرید انواع گلاب به صورت عمده و با قیمت مناسب نیز از طریق وب سایت نیشا گل امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.