مراکز عرضه عصاره غلیظ شده گلاب

عصاره غلیظ شده گلاب از جمله انواع عرقیات تولید شده در کشورمان محسوب می گردد این محصول به علت شرایط تقطیر متفاوت 6 برابر قوی تر از گلاب های دیگر بود از این نظر دارای خلوص و کیفیت بهتری است بهره گیری از عصاره گلاب برای افزایش سلامت بسیار کارساز معرفی شده مراکز عرضه این محصول در کشورمان با استفاده از بهترین ساقه های گل محمدی و روش کاملا سنتی جمع آوری این عصاره اقدام به تهیه و توزیع عصاره گلاب می نمایند.

مراکز عرضه عصاره غلیظ شده گلاب

روش تولید عصاره گلاب

روش تولید عصاره گلاب

بهره گیری از روش های طبیعی و سنتی تهیه عصاره گلاب نقش مهمی در افزایش کیفیت آن از منظر خلوص، عطر و طعم دارد در ادامه به بررسی مراحل تولید عصاره گلاب پرداخته خواهد شد:

  1. در جهت تهیه این محصول ابتدا ساقه های تمیز شده و عاری از ناخالصی گل خوش بو محمدی را در داخل یک دیگ مسی بزرگ ریخته و به نسبت هر کیلو از گل موجود در محفظه یک لیتر آب خالص به آن افزوده می شود و فضای مابین درب و دیگ مسی تقطیر را به وسیله واشر های لاستیگی مخصوص بسته تا راه های خروج بخارات گل از دیگ کاملا مسدود گردد در ادامه نیاز است تا محتویات داخل محفظه تقطیر برای مدت 5 تا 7 ساعت در مجاورت گرمای شدید قرار گیرند.
  2. ایجاد گرما در داخل دیگ درب بسته به تشکیل بخارات ایجاد شده از ترکیب ساقه گل کاملا پخته شده در داخل آب کمک می نماید و بخارات حاصل به وسیله لوله نازک تعبیه شد در سر دیگ که در بیشتر موارد دارای جنس مسی یا آلمینیومی می باشد انتقال یافته در انتهای لوله نیاز به قرار دادن فضای تجمیع عصاره گلاب است که در جهت تبدیل بخار به عصاره مایع شده آن را در داخل آب بسیار سرد قرار می دهند تا فرایند تهیه این محصول با دقت و کیفیت بسیار مناسب با اطمینان از خلوص بالا انجام گیرد.
  3. تکرار مرحله گرمادهی با مدت زمان کمتر ولی به صورت مکرر نقش اساسی در تهیه عصاره کاملا غلیظ شده گلاب دارد.

مراکز خرید عصاره غلیظ شده گلاب

مراکز خرید عصاره غلیظ شده گلاب

مراکز خرید عصاره غلیظ شده گلاب در اقصی نقاط کشورمان واحد های فعال در زمینه عرضه این محصول می باشند که اقسام عرقیات باکیفیت و طبیعی را به متقاضیان ارائه می نمایند یکی از روش های متداول در فروش این محصول عرضه مستقیم آن می باشد که تاثیر بسزایی در کاهش قیمت عصاره گلاب داشته است.

یکی از روش های خرید عصاره غلیظ شده گلاب که در این بخش به شما معرفی می گردد استفاده از سامانه فروش حاضرگزارش شده است لازم به ذکر است سامانه مورد نظر به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات مورد نیاز متقاضیان محترم بوده و امکان ارتباط با کارشناسان این واحد تولیدی را ایجاد می نماید.

2

  1. سلام عصرخوبی داشته باشین عصاره ی غلیظ شده ی گلاب محصول متفاوتی است که به دلیل غلظت بیشتری که نسبت به گلاب داره عطر و طعم شدیدتری داره وصد البته ارزش غذایی و دارویی بیشتری هم داره وبه نسبت کیفیت و خواصی که داره قیمت بسیار مناسبی داره خدا قوتبه تیم حرفه ای شما برای تولید این محصول.

  2. سلام خواستم عرض کنم نکته ی جالب توجه این محصول اینه که ازساقه های گل محمدی تهیه میشه و تقطیر بسیار قوی تری نسبت به گلاب داره این محصول رو من ازسایت شما سفارش دادم واقعا بی نظیره و عطر و طعم عالی ای داره خسته نباشیدعرض میکنم به شما که بهترین محصولات رو تولید میکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.