مرجع‌ فروش اسانس گلاب کیلویی

یکی محصولات ناب و ارزشمندی که از گل محمدی به دست می آید و موارد استفاده فراوانی دارد، اسانس گلاب است. بسیار خوشحالیم که از طریق این مجموعه اینترنتی می توانیم به عنوان یکی از معتبرترین مراجع فروش اسانس گلاب کیلویی به فعالیت مشغول بوده و بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصولات را در دسترس صنایع مختلف از جمله صنایع تولید کننده مواد غذایی، صنایع تولید کننده عطر و ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین صنایع دارویی قرار دهیم.

مرجع‌ فروش اسانس گلاب کیلویی

آنچه که باید در مورد اسانس گلاب بدانید

آنچه که باید در مورد اسانس گلاب بدانید ایران از آن دسته کشورهایی است که از قرن های بسیار دور تاکنون در زمینه پرورش گل محمدی به فعالیت مشغول بوده و محصولاتی که تولید می کند در تمامی نقاط جهان شهره خاص و عام می باشد؛ صنعت گلابگیری یکی از صنایع ارزشمندی است که مردم شهرهای مختلف ایران از جمله کاشان سالهاست در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند و بهترین نمونه های این محصولات را تولید کرده و روانه بازار می نمایند.

از گلاب ماده ارزشمند و بسیار گرانبهایی به دست می آید که ما آن را به نام اسانس می شناسیم؛ گلاب ماده ای است که در اثر تقطیر گلهای محمدی به دست می آید و اسانس ماده ای است که در اثر تقطیر گلاب ناب و خالص تولید می گردد و از عطری بسیار غلیظ دارا می باشد.

گفتنی است اسانس گلاب دارای مصارف خوراکی و غیر خوراکی می باشد؛ نوع غیر خوراکی آن برای تولید عطر، ادکلن، بسیاری از محصولات آرایشی بهداشتی و همچنین ضد عفونی کننده ها به کار می رود و از نوع خوراکی آن برای تولید محصولاتی مانند کیک، شیرینی، کلوچه و بستنی استفاده می شود.

قیمت خرید اسانس گلاب کیلویی

قیمت خرید اسانس گلاب کیلویی همان گونه که می دانید اسانس یک مایع غلیظ است که طی فرایندهای خاصی از طریق گلاب به دست می آید و کاملاً بی رنگ و شفاف است، اما عطر و بوی فوق العاده ای دارد؛ در کشورمان ایران مراکز تولیدی معتبری وجود دارند که از سال های بسیار دور تاکنون در زمینه تولید گلاب و اسانس گلاب به فعالیت مشغول بوده و این محصول ارزشمند و شگفت انگیز را نه تنها در بازارهای داخلی ایران ارائه می نمایند، بلکه از طریق مراکز صادرکننده اسانس گلاب به دیگر نقاط جهان نیز ارسال می نمایند.

شایان ذکر است که قیمت اسانس درجه یک گلاب نسبت به سایر محصولاتی که از گل محمدی به دست می آید، بسیار گران است؛ زیرا برای تولید تنها یک لیتر اسانس گلاب به 4 تن گلبرگ گل محمدی وجود دارد و همین امر سبب شده است که این اسانس دارای قیمت و بهای بسیار زیادی در بازار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.