مرکزخرید گلاب سنتی عمده

عرق نعنا کاسنی از تقطیر گلبرگ های گل محمدی تهیه می شود. گلاب ناب محمدی به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود. در روش سنتی که در خانه هم می توان انجام داد، گل محمدی را همراه مقداری آب درون دیگ ریخته و در پوش آن را می گذارند.وقتی مواد درون دیگ به جوش آمد، بخار آن از طریق لوله های مخصوص خارج و به درون پارچی که در آب سرد گذاشته شده، وارد می شود. که باعث می شود بخارها سرد شده و به گلاب تبدیل شود.

اما در روش صنعتی همه ی این کار ها به وسیله ی دستگاه های بزرگ صنعتی انجام می شود. برای خرید گلاب سنتی عمده می توانید به سایت ما مراجعه کرده و بهترین گلاب را با نازل ترین قیمت خریداری کنید که عطری بی نظیر دارد.

مرکزخرید گلاب سنتی عمده

دسته بندی انواع مختلف گلاب سنتی

دسته بندی انواع مختلف گلاب سنتی گلاب طبعی گرم دارد و برای بدن به خصوص قلب، کبد و معده مفید است. از انواع گلاب سنتی می توان به گلاب سنگین، گلاب سبک، گلاب دو آتشه، گلاب پس آب و گلاب زیر عطری را نام برد. برای تهیه ی گلاب سنگین، که درجه یک است، باید گل ها را در ساعاتی که آفتابی نباشد، چید. گلاب سبک، گلاب درجه دو می باشد. گلاب دو آتشه گلابی است که برای تهیه ی آن به جای آب، درون دیگ گلاب می ریزند.

گلاب پس آب در بین گلاب ها، پایین ترین کیفیت را دارد چرا که بعد از عمل تقطیر، از تفاله های گل دوباره گلاب می گیرند. گلاب عطری هم همان طور که از نامش پیداست، عطر آن مد نظر است و آنقدر می جوشانند تا عطر ان دل انگیز شود. از خصوصیات گلاب ناب می توان به مزه ی تلخ و گس و همچنین شفافیت و بدون رنگ بودن آن اشاره کرد. تلخی ان باید طبیعی باشد و اسانس مصنوعی نداشته باشد.

از گلاب برای متبرک کردن اماکن مقدس و همچنین در تهیه ی انواع شیرینی، حلوا و شربت ها استفاده می شود. هنگام خرید عرقیات گیاهی باید بسیار دقت کرد تا عرقیات اصل را خریداری کنیم چرا که این عرقیات، نوشیدنی هایی هستند که بر سیستم گوارش تاثیر مستقیم دارند.

صادر کنندگان گلاب سنتی عمده

صادر کنندگان گلاب سنتی عمده یکی از عوامل مهم در توسعه و رشد هر کشور، اقتصاد آن کشور است که صادرات و واردات کالا نقش مهمی در پیشرفت اقتصاد هر کشوری دارد. عرقیات در مشهد هم به دلیل دارا بودن خواص درمانی طرفداران زیادی در جهان داشته و ایران به دلیل داشتن دشت های گل محمدی مرغوب، یکی از بزرگترین صادر کنندگان گل محمدی و گلاب است و صادرات این محصول از منابع مهم درآمد برای کسانی است که در صنعت گلاب گیری و عرقیات فعالیت دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.