مرکزفروش اسانس گلاب

فروش اسانس گلاب برای مصارف خوراکی و همچنین صنعتی به صورت بسته بندی در اندازه های مختلف به روش های کلی و همچنین جزئی در مراکز فروش این محصول صورت می‌گیرد. خرید اسانس گلاب اصل به صورت عمده در تولیدی های این محصول با قیمت مناسب انجام می پذیرد.

مرکزفروش اسانس گلاب

اسانس گلاب چگونه تهیه می شود ؟

اسانس گلاب چگونه تهیه می شود ؟ شهر کاشان در ایران مهد گل خوشبوی محمدی است. اسانس گلاب دارای خواص بسیار زیادی می باشد که در کنار عطر خوب و دلپذیرش باعث محبوبیت این اسانس از دیرباز در بین همگان شده است. گل محمدی در صنعت های مختلف مانند خدمات دارویی، عطرسازی و … استفاده می شود. از این اسانس خوشبو و پر خاصیت برای پختن حلوا، در اماکن مذهبی و معنوی، پخت شله زرد و دیگر کار ها استفاده می شود.

برای تولید کردن اسانس گلاب قدم اول برداشت گل محمدی است. یکی از روش های معروف تهیه اسانس گلاب تقطیر کردن گل محمدی با آب است.در روش تقطیر کردن، گل‌ها را درون ظرفی می ریزند و سپس بالای آن آب می‌ریزند. آب باید ۳ برابر گل‌محمدی باشد.سپس گل ها و آب را با هم می جوشانند. خیلی آرام باید جوشاندن آن صورت گیرد.بعد باید مایع را بگذارید تا خنک شود و از بخار های حاصل از آن اسانس گرفت.

در این روش تهیه اسانس با زحمت فراوانی همراه است. روش دیگری هم برای گرفتن اسانس گل محمدی وجود دارد که روش سنتی در ایران است.در این روش مقدار مشخصی گل‌ های محمدی را درون یک دیگ مسی می‌ریزند و سپس آب را روی آن ها میریزند و بعد آن ها را می‌جوشانند.

تقطیری که از جوشاندن گل محمدی به دست می آید، اسانس گل محمدی است.روش دیگری برای تهیه اسانس گل محمدی وجود دارد که یک روش صنعتی است. در روش صنعتی با استفاده از ماشین‌آلاتی که جنس آن ها فلزی است اسانس گرفته می‌ شود. در روش صنعتی نیز به روش سنتی گل محمدی و آب را در دیگ هایی که از جنس فلز هستند می ریزند و می جوشانند.

از تقطیر حاصل از آن اسانس گل محمدی به دست می‌ آید.روش صنعتی یکی از روش‌ هایی است که اسانس گل محمدی خیلی فوری تهیه می شود. اگر می‌خواهید اسانس را از گلاب تهیه کنید باید گلاب را تقطیر کنید.

فروش مستقیم اسانس گلاب

فروش مستقیم اسانس گلاب مرکز خرید اسانس گلاب که در سطح شهر ها وجود دارند در زمینه توزیع اسانس گلاب فعال هستند. فروشنده های زیادی هم این محصول را در داخل کشور عرضه می‌کنند. همچنین می توانید از طریق دفاتر فروش این محصول و همچنین نمایندگی های فروش این محصول به صورت حضوری و یا از طریق سایت می توانید این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت خیلی مناسب تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.