مرکز تولید عصاره گل محمدی

عصاره گل محمدی از تبخیر گلاب بدست می آید؛ هرچه زمان تبخیر بیشتر باشد عصاره ارگانیک گل محمدی بهتر و خالص تری حاصل می شود. بیش ترین میزان تاثیر در گیاهان دارویی متعلق به عصاره آن ها می‌باشد. در ایام گذشته از گلبرگ های گل محمدی استفاده می شد ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از گلبرگ های این گیاه عصاره اش را می گیرند و مورد استفاده قرار می‌گیرد که این امر باعث مصرف آسان و تاثیر گذارتر از گل محمدی شده است.

مرکز تولید عصاره گل محمدی

بررسی فواید دارویی عصاره گل محمدی

بررسی فواید دارویی عصاره گل محمدی عصاره گل محمدی که در صنعت عطرسازی، آرایشی و مواد غذایی و دارویی از آن استفاده می شود از گران قیمت ترین عصاره های تولید شده از گل های معطر محمدی است.

این عصاره ی پرخاصیت تاثیر فراوانی در چربی سوزی و کاهش وزن دارد ولی نباید در مصرف آن زیاده روی کردزیرا باعث مشکلاتی چون یبوست یا اسهال می شود.

۱)درمان افسردگی

۲)درمان عفونت مثانه

۳)ملین کننده و درمان یبوست.

۴)رفع مشکلات گوارشی

۵)درمان سرفه های مزمن

۶)تقویت سیستم عصبی

۷)رفع مشکلات جنسی

۸)تقویت کننده قلب و عروق

۹)ترمیم کننده و درخشان کننده پوست

۱۰)برطرف کننده نفخ معده

۱۱)کاهش دهنده ی قند خون

بازار پخش عصاره گل محمدی

بازار پخش عصاره گل محمدی کشور ایران در تولید و صادر عصاره گل محمدی رتبه اول را در جهان دارا می باشد. تولید عصاره گل محمدی در کاشان به روش سنتی و کاملا بهداشتی می باشد و به صورت بسته بندی شده به خریداران پخش و توزیع می شود.در واقع شهر کاشان مهد گل های سرخ ایران است که از این رو هرساله در فصل بهار جمعیت زیادی از گردش گران را جذب می کند.

این عصاره در کاشان تولید و به همه شهر های ایران و اکثر نقاط جهان نیز ارسال می شود. اما از آن جایی که عصاره گل محمدی از دمشق به اروپا فرستاده می شد اروپایی ها آن را به اسم رز دمشقی می شناسند.

در واقع گل محمدی طلای معطر ایران نام دارد. قیمت هر یک کیلو از عصاره ی این طلای معطر در بازار جهانی چیزی حدود ۱۵۰۰یورو می باشد.برای تهیه عصاره گل محمدی به حجم بالایی از گل محمدی احتیاج است به همین جهت قیمت بسیار بالایی دارد .

خرید عصاره گل محمدی هم به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هم به صورت حضوری می توانید آن را تهیه کنید .بسیاری از مراکز عرضه عصاره گل محمدی به صورت آنلاین نیز فروش دارند و شما می توانید از این طریق هم اقدام به خرید کنید. به دلیل خواص بی نظیری که این محصول دارد سالانه تقاضا برای خرید آن در بازار های داخلی و نیز خارجی رو به افزایش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.