مرکز خرید گلاب شیراز

اسم بوی گل و گلاب که به میان می آید، بی شک گلاب شیراز، در ذهن ها تداعی می شود. زیرا شهر شیراز از قدیم با صنعت گلاب گیری، عجین شده است. گلاب خواص بی شماری به دنبال دارد و درمان کننده بسیاری از بیماری هاست.

کافیست به مرکز خرید گلاب شیراز، مراجعه کنید و گلاب خالص و معطر شیراز را خریداری کنید. گلاب خالص، طعمی متمایل به تلخی دارد، که این یکی از صد ویژگی گلاب می باشد.

 مرکز خرید گلاب شیراز

آشنایی با نحوه تولید گلاب سنگین

آشنایی با نحوه تولید گلاب سنگین گلاب گرچه از آب و گل محمدی با به عبارتی همان (گل سرخ) تازه به دست می آید، اما طی فرآیند تقطیر و در چند مرحله، به دست می­‌آید. در یک گلاب مرغوب و با کیفیت، اگر میزان گل سرخ به کار رفته در آن بیشتر باشد، گلاب حاصل، از کیفیت بالاتری برخوردار است و جزو گلاب های درجه یک، به حساب می آید.

به طور کلی برای تهیه گلاب، مقداری از گل محمدی را درون دیگ های آب جوش می ریزند و در دیگ را محکم می بندد، تا به وسیله فرآ­یند تقطیر، عملیات گلاب­‌گیری آغاز شود و بعد از مدتی گلاب به حاصل شود. برای تهیه گلاب سنگین که به آن گلاب ممتاز یا درجه یک نیز گفته می­‌شود، حدودا ۸۰ تا ۹۰ لیتر آب را درون دستگاه گلاب گیری می ریزند و وقتی محتویات درون دیگ جوش آمد، نصف وزن مقدار آب ریخته شده، گل محمدی، اضافه می کنند. تقریبا بر اساس وزن گل محمدی، گلاب غلیظ، تولید می شود.

گلاب خواص فراوانی دارد. کسانی که گلاب مصرف کنند، احساس شادابی و نشاط، به آن ها دست می دهد و استرس و اضطراب از آنها دور می شود. همچنین با مصرف گلاب، قلب در وضعیت بسیار مطلوبی، قرار می گیرد. پس از این نوشیدنی پر خاصیت، غافل نشوید.

عرضه مستقیم گلاب شیراز

عرضه مستقیم گلاب شیراز برای خرید مستقیم گلاب شیراز، می توانیم به مراکز تولید گلاب شیراز، مراجعه کنیم و بهترین و با کیفیت ترین گلاب را خریداری کنیم. گلاب ها بر اساس غلظت شان به گلاب سنگین و گلاب سبک، تقسیم می شوند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.تولید کنندگان گلاب شیراز، به منظور دسترسی همه عموم به گلاب شیراز، اقدام به ایجاد و راه اندازی سایت های اینترنتی فروش گلاب کرده اند.

در این سایت ها انواع گلاب، بر اساس درجه کیفیت درج شده است. کافیست سفارش خود را ثبت کنید و پس از پرداخت هزینه، گلاب سفارش شده خود را، در مکان مورد نظر دریافت کنید. پس با مراجعه حضوری و غیر حضوری به این مراکز تولید، می توانید بهترین و مرغوب ترین گلاب و همچنین با مناسب ترین قیمت، گلاب شیراز، را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.