مرکز عرضه گلاب خالص کاشان

گلاب خالص کاشان بهترین گلاب ایران است و جز سوغات کاشان به شمار می‌آید که البته سوغاتی های دیگری مانند باقلوا و کلوچه دارد، بهترین گلاب کاشان هم در روستای وادقان گرفته می‌شود.

فصل مناسب گلابگیری فصل بهار و در ماه اردیبهشت می باشد که با چیدن گل های محمدی تازه مراسم گلاب گیری آغاز می‌شود و تا پایان اردیبهشت ادامه دارد جالب است بدانید حتی در فصل گلابگیری گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا در این مراسم شرکت کنند.

مرکز عرضه گلاب خالص کاشان

گلاب موثر در تقویت مغز 

گلاب موثر در تقویت مغز  گلاب سبک کاشان از انواع گلاب می باشد که نسبت به گلاب دو آتیشه و سنگین غلظت و عطر و بوی کمتری دارد زیرا در تقطیر آن از آب بیشتری استفاده می شود.

گلاب از قدیمیترین عرقیات به شمار می‌آید که هم طعم خوبی به غذا می بخشد به همین خاطر در شیرینی پزی و کیک پزی ها از آن بسیار استفاده می‌شود و هم خاصیت دارویی دارد.

همین طور جالب است که در محصولات آرایشی از آن استفاده می شود زیرا برای پوست بسیار مفید است و پوست را شفاف میکند.باید توجه داشته باشید که برای مصارف خانگی استفاده می‌شود که برای پوست مصرف می شود تفاوت دارد.

باشه که در مراسم‌های ترحیم و سوگواری از گلاب استفاده می شود زیرا از خاصیت های تاثیری که روی مغز می گذارد و موجب آرامش می شود حتی بعضی از افراد آن را در فضای خانه اتاقشان سپری می‌کند و همین طور که گفته شد باعث آرامش میشود و برای ریه هامفید می باشد.

جالب است که بدانید گلاب دارای ویتامین e می باشد بنابراین نیز مفید است به طوری که به عنوان قطره چشمی استفاده می‌کنند تا از بیماری‌های چشمی از جمله آب مروارید جلوگیری کند.

گلاب انواع مختلفی دارد که شامل گلاب سبک گلاب سنگین گلاب دو آتیشه و سه آتیشه میباشد در تقطیر گلاب سبک از آب بیشتری استفاده می شود به همین دلیل است که نسبت به سایر انواع گلاب ها عطر و بوی کمتری دارد. برای تقطیر گلاب سنگین حداقل یک سوم آب اضافه می‌کند به همین دلیل است که نسبت به گلاب سبک عطر و بوی بیشتری دارد ولی در تهیه گلاب دو آتیشه و سه آتیشه از آب استفاده نمی‌کند بلکه به جای آن گلاب اضافه می‌کند به همین دلیل عطر و بوی بی نظیری دارد.

عمده فروشی گلاب خالص کاشان

عمده فروشی گلاب خالص کاشان گلاب دو آتیشه عمده کشورهای همسایه ساده می کند و کلاه‌های معمولی از بوی تند و تیزی دارد و به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای صادرات بسیار خوب می باشد.

گلاب دو آتیشه نسبت به معمولی خاصیت بیشتری دارد و برای رفع بی‌خوابی پاک کردن پوست مفید می باشد و همانطور که گفته شد بسیار آرامش بخش است.

گلاب تنها از کاشان صادر می‌شود زیرا مهد اصلی تولید گلاب کاشان می‌باشد و گلابهای بسیار با کیفیت تولید می‌کند و در بسته بندی های مناسب به سایر کشورهای همسایه حتی کشورهای اروپایی صادر می کند همین امر موجب شده است که بیشتر مردم کاشان به این کار مشغول باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.