ملحفه یکبار مصرف اصفهان در سراسر دنیا متقاضی دارند

بیمارستان ها از تعداد زیادی منسوجات برای کارکنان، بیماران و بازدیدکنندگان استفاده می کنند و این ملحفه یکبار مصرف اصفهان عمدتا یکبار مصرف هستند، اما گزینه های قابل استفاده مجدد به طور فزاینده ای جالب می شوند.

واحد عملکردی “ارائه لباس اسکراب روزانه به یک کارمند اتاق عمل در طول 4 سال خدمت” است و داده های اولیه از یک تولید کننده کت و شلوار قابل استفاده مجدد، تامین کنندگان و مشتریان آن جمع آوری شد و یک سیستم کت و شلوار اسکراب قابل استفاده مجدد تأثیر محیطی کمتری برای اکثر شاخص ها دارد.

ملحفه یکبار مصرف اصفهان

تأثیر قابل استفاده مجدد بر تغییرات آب و هوا در مقایسه با سیستم لباس اسکراب یکبار مصرف 31 درصد کاهش می یابد و با در نظر گرفتن استفاده از لباس اسکراب 1.8 یکبار مصرف به جای یک لباس در روز کار، تأثیر محلول قابل استفاده مجدد بر تغییر آب و هوا در مقایسه با لباس های اسکراب یکبار مصرف 62 درصد کمتر است.

با این حال، تأثیر بر کاهش آب برای سناریوی لباس اسکراب قابل استفاده مجدد، به ویژه به دلیل تأثیر تولید پنبه، بسیار بیشتر است و به طور کلی، لباس اسکراب قابل استفاده مجدد یک راه حل جذاب برای بخش مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد که منجر به کاهش ردپای محیطی در مقایسه با یک گزینه استاندارد یکبار مصرف می شود.

بیمارستان‌ها از طیف گسترده‌ای از منسوجات مانند ملحفه‌های تخت، روپوش‌های ایزوله و لباس‌های اسکراب برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی، بیماران یا بازدیدکنندگان استفاده می‌کنند.

در گذشته، منسوجات قابل استفاده مجدد به طور گسترده در بیمارستان ها استفاده می شد و به دلایل متعدد، از جمله پتانسیل کنترل عفونت و راحتی، آنها به تدریج با محلول های یکبار مصرف یکبار مصرف جایگزین شدند (Campion et al., 2015) و در حال حاضر بسیاری از منسوجات بعد از عمل یکبار مصرف هستند (Conrardy et al., 2010).

با این حال، بیمارستان های بیشتری به طور فزاینده ای به گزینه های قابل استفاده مجدد علاقه مند می شوند و علاوه بر این، شرمن و همکاران و اخیراً بازنگری استانداردهای کنترل عفونت را توصیه کرد، که در حال حاضر با وجود فقدان شواهد واضح از کاهش خطر عفونت، استفاده از محصولات یکبار مصرف را تحت فشار قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.